Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Pro ještě jasnější záři

Výživa a životní styl

Chraňte svou pokožku po celý den před oxidativním stresem pomocí výrobků TRUVIVITY by NUTRILITE OxiBeauty

Život není nikdy nudný – právě naopak. Ve skutečnosti máme rodinu, práci, společenský život, sport, koníčky, takže jsou naše dny a kalendáře nabité. To znamená, že jsme pořád v jednom kole. Na nohou jsme brzy ráno a hlavu ukládáme k spánku pozdě v noci, až poté, co se dostaneme domů, splníme všechny své povinnosti a uložíme děti do postele.

Život v městských centrech s sebou kromě neustálého cestování nese i to, že při pouhém otevření okna jsme nuceni dýchat vzduch znečištěný výfukovými plyny, polétavými průmyslovými emisemi a jemnými prachovými částicemi. Přidejme k tomu taková lákadla, jakými pro mnoho lidí stále ještě jsou kouření tabákových výrobků nebo konzumace potravin či nápojů obsahujících prázdné kalorie – ať už ze zvyku nebo protože je to první věc, která je po ruce jako okamžitý zdroj energie, což má později často za následek mdle vyhlížející pleť a pocit únavy. Všichni se ale chceme cítit dobře a vypadat co nejoslnivěji a nejmladistvěji – chceme ze sebe něco vyzařovat!

Špičková energie z rostlin

Tým značky TRUVIVITY by NUTRILITE™ pevně věří tomu, že krása vychází zevnitř. Zohlednili proto všechny tyto faktory a sestavili pro Vás zcela novou řadu nutrikosmetických výrobků. Představujeme: TRUVIVITY OxiBeauty™ Beauty Supplement a TRUVIVITY OxiBeauty Beauty Drink!

Stejně jako první řada výrobků TRUVIVITY by NUTRILITE podporuje i TRUVIVITY OxiBeauty Vaši vnější krásu zevnitř pomocí přísad, které přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem, a představuje bezproblémovou spolupráci prémiových značek péče o pleť ARTISTRY™ a doplňků stravy NUTRILITE™. Složení výrobků OxiBeauty však jde ještě o krok dál.

Beauty Supplement obsahuje měď a speciální PhytoVibrant™ Complex sestavený z prospěšných rostlinných složek plodů aronie a šalvěje. Drink obsahuje směs vitaminu E a PhytoBeauty™ Complexu s heřmánkem a černým rybízem. Šalvěj i heřmánek obsahují přirozeně se vyskytující antioxidanty, které pomáhají chránit Vaše buňky před oxidací, zatímco aronie přispívá k ochraně buněk před potenciálním poškozením volnými radikály. Tyto speciálně sestavené výrobky Vás společně s vyváženou stravou mohou ochránit před možnými negativními dopady agresivního prostředí, stresu a životního stylu, které se v průběhu času projevují na naší pokožce.

Vysoce kvalitní botanické složky, včetně plodů aronie, jsou zkombinovány do účinného složení výrobků TRUVIVITY OxiBeauty.

Botanické složky na podporu krásy

Rostliny, z nichž se získávají botanické složky výrobků TRUVIVITY OxiBeauty, jakož i běžných doplňků stravy NUTRILITE, se pěstují na farmách, které jsou certifikovány jako udržitelné. To znamená, že celý proces pěstování a sklizně těchto cenných složek, od semínka po finální výrobek, je monitorován, aby bylo zajištěno dodržování přísných udržitelných postupů. Přípravky neobsahují žádná umělá aromata nebo konzervační látky. Jedná se o nejvyšší standard kvality a bezpečnosti, který uživatelé a konzumenti od výrobků značek ARTISTRY a NUTRILITE očekávají – a který si i plně zaslouží!

Navzdory dlouhému a specializovanému procesu výroby těchto prémiových produktů TRUVIVITY OxiBeauty se obě jejich formy superrychle a snadno užívají, a to i za pochodu. Malý sáček Beauty Drinku jednoduše smícháte s vodou a tabletu Beauty Supplementu snadno zapijete studeným nápojem a spolknete – ať jste kdekoli. Vejde se Vám pohodlně do kabelky, takže jeho užívání zařadíte bez problémů i do toho nejnabitějšího programu.

Zdůrazněte svůj přirozený půvab a nechte svou vnitřní krásu zářit celý den!

Již brzy!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím