Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Dobrý základ do nového roku

Výživa a životní styl

Postarejte se o sebe a o své blízké pomocí přípravků na posílení imunity

Stejně tak jako si musí sportovci nejprve osvojit základní dovednosti, než přejdou ke speciálním trikům, nebo stejně tak jako je prvním krokem při líčení nanesení podkladového make-upu, jsou pro podporu Vašeho celkového zdraví a pro boj proti infekcím klíčové vitaminy a minerální látky.

Při změně ročního období a v rušné době kolem příchodu nového roku je důležité postarat se o to, aby Vaše tělo mělo všechny tyto živiny k dispozici k vytvoření pevné ochranné bariéry. Co může být lepšího, než posílit svou imunitu vitaminem C a kombinací vitaminů a minerálních látek? Nechť je rok 2020 rokem bez nepříjemných nachlazení nebo chřipek!

Žijte zdravě, a omezte tak možnost nachlazení na minimum

První linií obrany proti infekcím je zdravý životní styl. Každou část organismu včetně imunitního systému posílíte uplatňováním zásad zdravého životního stylu. Mezi nejdůležitější z nich patří dostatek spánku, pravidelné cvičení, minimalizace stresu, nekouření, časté mytí rukou, pití velkého množství vody, alespoň krátký pobyt na slunci a udržování zdravé váhy.

Jedním z obtížněji splnitelných doporučení je jíst stravu s vysokým obsahem ovoce a zeleniny. Čerstvé plody jsou sezónní záležitostí, a proto je udržování vyvážené stravy po celý rok někdy náročné. Pokud navíc nejste schopni vařit a jíst různé druhy ovoce a zeleniny ke každému jídlu, může být obtížné dosáhnout ve Vaší každodenní stravě dostatečné pestrosti. Zajištění požadovaného příjmu vitaminů a minerálních látek pro správné fungování organismu může proto představovat prakticky nesplnitelný úkol.

Poskytněte svému tělu správný základ pro imunitu

Každodenní užívání multivitaminových a jiných doplňků stravy Vám umožní pokrýt požadavky organismu na příjem celého spektra vitaminů a minerálních látek. Balíček Foundational Trio, buď s NUTRILITE™ DOUBLE X™ multivitaminy, nebo NUTRILITE Daily, pomůže Vašemu organismu nepřetržitě vstřebávat důležité základní živiny, jako jsou mikronutrienty, makronutrienty a fytonutrienty. NUTRILITE DOUBLE X poskytuje Vašemu organismu vyváženou kombinaci 12 esenciálních vitaminů a 10 esenciálních minerálních látek a je obohacen o speciální směs 22 rostlinných složek z ovoce, zeleniny a bylin, které není mnohdy snadné do stravy zařadit. Pokud není složení Vaší stravy v rušném období kolem Nového roku zrovna ideální, ve špičkové formě se udržíte pravidelným užíváním tohoto tria výrobků.

NUTRILITE Daily obsahuje všechny vitaminy, které potřebujete, a také důležité minerální látky, o kterých jste možná nikdy neslyšeli, a pomůže Vám udržet se v kondici bez ohledu na roční období. Důležité mastné kyseliny obsažené ve výrobku NUTRILITE Omega-3 Complex Vám mohou pomoci zaplnit všechny mezery ve vaší stravě: jedna tobolka jich poskytuje přibližně stejné množství jako 28 g lososa, tuňáka nebo sardinek. NUTRILITE All Plant Protein obsahuje všech 9 esenciálních aminokyselin, které si tělo neumí vytvořit a musíme mu je dodávat. Jedná se navíc o vysoce kvalitní alternativu k tradičním zdrojům bílkovin, jako je červené maso, sýry, vejce a mléko.

Podívejme se na účinky vitaminu C

NUTRILITE Vitamin C Plus zajišťuje pomalé a rovnoměrné uvolňování vitaminu C, čímž se maximalizuje jeho vstřebávání, a pomůže Vám tak v roce 2020 vybudovat další obrannou bariéru vůči nachlazení a chřipce. Tento vitamin C z přírodních zdrojů přispívá k normální funkci imunitního systému a pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. Pokud Vaše děti nemají rády jeho chuť nebo konzistenci, mohou se rozhodnout pro NUTRILITE Chewable C. Ten má lahodnou třešňovou příchuť, která jejich chuťové pohárky dozajista potěší!

Pokud se chcete dozvědět více informací o výrobku NUTRILITE Foundational Trio, podívejte se na video !

Související obsah

Konzumujete potraviny všech barev?

Výživa a životní styl

více

Hollywoodská hvězda DOUBLE X

Výživa a životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím