Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Pro zaneprázdněné profesionály

Výživa a životní styl

Nutriční řešení šité na míru uspěchanému životnímu stylu

Čas neubíhá nikomu pomaleji. Ale jako mladý profesionál byste to ani nechtěli. Jízda v rychlém pruhu Vám vyhovuje – tvrdá práce a tvrdá hra. Ambice, odvaha a odhodlání Vás ženou kupředu, abyste z každé minuty vytěžili maximum. Rádi máte svůj osud a svou budoucnost pod kontrolou a víte, že se správným přístupem můžete mít vše: dobré zdraví, energii, úspěch, přátelství a nezapomenutelné zážitky.

Pro naplnění svých cílů však potřebujete, aby bylo Vaše tělo v optimálním stavu. Vaše tělo je Vám koneckonců po celý život domovem. NUTRILITE™ vytvořil tři Balíčky pro mě: Balíček na každý den, Balíček na imunitu a Balíček pro aktivní lidi, které Vám v tom pomohou. Každý je zaměřen na kritickou oblast vhodnou pro hektický životní styl – zářivá pleť, posílení imunity a vitalita – a je nabitý vitaminy a minerálními látkami, takže můžete s důvěrou pokračovat v dosahování nových úrovní.

Balíček na každý den

Dopřejte své pleti podporu, kterou potřebuje, aby zářila stejně jasně jako Vy. Díky vyváženému obsahu základních vitaminů a minerálních látek, který zajišťují výrobky NUTRILITE Daily, NUTRILITE Lecithin E a NUTRILITE Biotin C Plus, pomáhá Balíček na každý den vyživovat Vaši pleť zevnitř, aby vypadala svěže a zářivě. Podívejme se blíže na jednotlivé výrobky:

  1. NUTRILITE Daily obsahuje vitamin B2 a jód, které přispívají k udržení normálního stavu pokožky.

  2. NUTRILITE Lecithin E obsahuje vitamin E a lecitin. Vitamin E je antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem, zatímco lecitin působí jako přírodní emulgátor mastných látek a je také dobrým zdrojem cholinu.

  3. NUTRILITE Biotin C Plus nabízí jedinečnou kombinaci biotinu, vitaminu C a kolagenu, které společně přispívají k zachování zdravé pokožky a vlasů.

Balíček na imunitu

Žijete energickým, uspěchaným životním stylem plným povinností a s nedostatkem volného času? Balíček na imunitu Vám pomůže zůstat v provozu tím, že udržuje přirozenou obranyschopnost Vašeho organismu pomocí klíčových živin. Obsahuje NUTRILITE Vitamin C Plus, NUTRILITE Vitamin D a 2x Mineral Sticks Zinc. Podívejme se na to, jak nám mohou tyto doplňky stravy pomoci udržet si imunitu:

  1. Vitamin C Plus obsahuje vitamin C, který hraje významnou roli v normálním fungování imunitního systému, protože zajišťuje antioxidační podporu a přispívá k tvorbě kolagenu v pokožce. Byl navržen tak, aby umožňoval pomalé uvolňování vitaminu C do organismu, a maximalizoval tak jeho vstřebávání.

  2. Vitamin D pomáhá posilovat imunitní systém a přispívá k zachování silných kostí a zubů. A je třeba poznamenat, že i když je v létě často nezbytné namazat se opalovacím krémem, může to také snížit přirozenou tvorbu vitaminu D v organismu, a proto je důležité užívat doplňky stravy s vitaminem D.

  3. Posledním výrobkem v tomto balíčku je Mineral Sticks Zinc. Zinek v tomto výrobku přispívá k udržení zdravé pokožky, vlasů a nehtů.

Balíček pro aktivní lidi

Pokud máte život plný nikdy nekončících akcí, poskytněte svému tělu denní dávku vitality, která Vám pomůže udržet se po celý den na vrcholu sil! Balíček pro aktivní lidi obsahuje NUTRILITE Vitamin C Plus, NUTRILITE Omega-3 Complex a NUTRILITE Vitamin B Plus (Dual-Action). V provozu Vás udrží následující výrobky:

  1. Vitamin C Plus obsahuje vitamin C, který hraje významnou roli v normálním fungování imunitního systému, protože zajišťuje antioxidační podporu a přispívá k tvorbě kolagenu pro pokožku. Byl navržen tak, aby umožňoval pomalé uvolňování vitaminu C do organismu, a maximalizoval tak jeho vstřebávání.

  2. Koncentrované rybí oleje ve výrobku NUTRILITE Omega-3 Complex nabízejí pohodlný způsob, jak obohatit stravu o cenné esenciální mastné kyseliny – zejména pokud Vaše strava nezahrnuje 1–2 porce ryb týdně.

  3. Vitamin B Plus poskytuje 100 % DRHP (denní referenční hodnoty příjmu) všech osmi esenciálních vitaminů skupiny B. Zajišťuje optimální uvolňování živin každého z vitaminů skupiny B pomocí technologie dvojího působení. Výhodou pro Vás je postupné uvolňování, které poskytuje šest vitaminů skupiny B po dobu celých osmi hodin, takže budete mít celý den zcela pod kontrolou!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím