Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Představujeme Vám: Mighty Flex

Výživa a životní styl

Seznamte se se sokolíkem Nutrilite, který dohlíží na Nejšťastnější farmu na Zemi

Každá farma potřebuje svého ochránce v době, kdy škůdci, jako např. zlobiví ptáci, začnou rošťačit a napadnou úrodu. Vzhledem k tomu, že chytří ptáčci brzy zjistí, že strašáci se nemohou hýbat, používá mnoho farem jako strážce sokoly.

Mighty Flex pracuje jako silný dozorce na Nejšťastnější farmě na Zemi – na udržitelné farmě, která pěstuje rostliny pro doplňky stravy NUTRILITE TM . Jeho mimořádnými schopnostmi jsou síla a hbitost, které mu umožňují odvádět vždy maximální výkon.

Vzhledem ke své speciální roli Mighty Flex dobře chápe, proč je pro zdraví, spokojenost a sílu důležité přijímat ty správné živiny. Ví, že mu umožňují hrát si a prožívat vzrušující dobrodružství s Perfect Harmony a dalšími přáteli na udržitelné farmě Nutrilite.

Ve zdravém těle zdravý duch

I když děti nemohou létat a sokoli zase nemají jemné motorické dovednosti, aby zavázali tkaničku, jednu věc mají společnou: sílu. Mighty Flex potřebuje mít sílu, aby se mohl vznést, plachtit a mávat po celý den křídly. Stejně tak děti potřebují sílu k běhu, skákání a vedení rušného, aktivního života.

Sokolík Nutrilite naštěstí ví, že NUTRILITE Chewable Cal Mag je skvělý a chutný způsob, jak podpořit růst silných a zdravých kostí. Neobsahuje umělá sladidla, barviva, příchuti ani konzervační látky, obsahuje naopak vápník získaný z ústřičných lastur a je určen speciálně dětem od čtyř let. Pouhé dvě tablety denně jim dodají:

  1. Vápník, který podporuje normální růst a vývoj kostí

  2. Vápník a hořčík, které přispívají k udržení normálního stavu kostí a zubů

  3. Hořčík na podporu normálního fungování svalů a nervové soustavy

Zábava ve stylu „udělej si sám“!

Chcete svým malým dětem pomoci udržet si zuby v optimálním zdravotním stavu? Toto šikovné udělátko s Mighty Flex jim umožní proměnit lahvičku od NUTRILITE Kids Chewable CalMag ve stojánek na zubní kartáček:

  1. Vytiskněte a vystřihněte šablonu Mighty Flex a postupujte podle uvedených pokynů.

  2. To je vše! Také jste si zkusili náš stojánek postavit ? Všechny své výtvory zveřejněte na Instagramu a označte je hashtagy #nutrikids #happiestfarmonearth

Sledujte tento prostor a seznamte se s dalšími obyvateli Nejšťastnější farmy na Zemi, včetně zcela nové postavičky a výrobku NUTRILITE Kids!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím