Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Vítejte na nejšťastnější farmě na Zemi

Výživa a životní styl

Seznamte se s Perfect Harmony a podívejte se, jak může přispět ke zdravému a silnému růstu Vašich dětí!

Pokud vidíte na farmě motýla, je to znamení, že vše je v dokonalé rovnováze. Tato stvoření se na farmě objevují pouze tehdy, když je zdravá a šťastná. Perfect Harmony je právě takovým motýlem.

Perfect Harmony je živé, veselé stvoření oddané rovnováze. Její superschopnosti se projeví pouze tehdy, když farma funguje, jak by měla, a všechny její složky se společně podílejí na dosažení společného cíle.

Perfect Harmony jako strážce rovnováhy také chápe význam konzumace pestré stravy. Ví, že lidé – obzvláště ti malí, kteří ještě rostou – potřebují širokou škálu nejrozmanitějších potravin, a povzbuzuje děti, aby tyto své potřeby uspokojovaly, a mohly tak být zdravé a šťastné.

Perfect Harmony a její přátelé, o kterých se v následujících měsících dozvíte více, žijí, hrají si a prožívají dobrodružství na trvale udržitelné farmě Nutrilite ™ – Nejšťastnější farmě na Zemi, na níž se pěstují rostliny pro doplňky stravy NUTRILITE.

Malá pomoc

Pokud dokáže vyvážená strava pokrýt požadavky na výživu, proč potřebují děti motýla, který by na ně dohlížel? To je dobrá otázka. Ve skutečnosti totiž některé děti nejedí dost správných potravin, aby tyto požadavky uspokojily. Perfect Harmony naštěstí ví, že NUTRILITE Kids Chewable Multivitamin je skvělý způsob, jak jim pomoci vyplnit potenciální mezery ve výživě.

Tento žvýkací doplněk stravy s čerstvým ovocem, ale bez umělých sladidel, barviv, příchutí nebo konzervačních látek je určen dětem od čtyř let. Pouhé dvě tablety denně jim dodají:

  1. Vápník na podporu normálního růstu a vývoje kostí

  2. Vitamin D na podporu normální funkce imunitního systému a vývoje kostí

  3. Železo na podporu normálního vývoje kognitivních funkcí

Zábava ve stylu „udělej si sám“!

Hledáte kreativní způsob, jak své děti přimět k užívání vitaminů? Zábavná skládačka Perfect Harmony jim umožňuje proměnit lahvičku od doplňku stravy v pestrobarevného motýla:

  1. Vytiskněte si, vybarvěte a vystřihněte šablonu Perfect Harmony

  2. Obdélník nalepte na přední stranu, hlavu na víčko a křídla na obě strany lahvičky NUTRILITE

  3. A je to! Své výtvory zveřejněte na Instagramu a označte je hashtagy #nutrikids #happiestfarmonearth

Sledujte tento prostor a setkejte se s dalšími obyvateli Nejšťastnější farmy na Zemi, včetně nové postavičky a nového výrobku NUTRILITE Kids!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím