Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Síla živin

Výživa a životní styl

Klíčem k duševní a tělesné pohodě je správná výživa. Přijímáte dostatečné množství vitaminů a minerálních látek?

Je leden, je šero, je chladno – a Vašemu organismu by prospělo něco, co by Vám dodalo energii a optimismus. V tomto ročním období je obzvláště důležité zajistit si vyváženou a pestrou stravu.

Vzácné fytonutrienty

To, co jíte, je velmi důležité pro Vaši duševní i tělesnou pohodu, ať už nyní nebo v příštích letech.

Všichni víme, že pokud je to možné, měli bychom jíst pestrou stravu, která zahrnuje ovoce a zeleninu, bílkoviny, obiloviny, mléčné výrobky, oleje a tuky. Víte ale, že je důležité jíst ovoce a zeleninu ze všech pěti barevných skupin? To proto, že různé rostliny obsahují různé vitaminy a minerální látky – a my je potřebujeme všechny, stejně jako vzácné fytonutrienty.

400 g ovoce a zeleniny každý den

Pokud jste si vědomi toho, že pravděpodobně nekonzumujete dostatečné množství ovoce a zeleniny, nebo ne ze všech barevných skupin, pak je čas seznámit se s inovovaným NUTRILITETM DOUBLE XTM multivitaminovým, multiminerálním doplňkem stravy.

NUTRILITE DOUBLE X obohacený o PhytoBlend™, speciální směs 22 rostlin a fytonutrientů, nabízí botanické přísady všech pěti barevných skupin – zelené, bílé, žluté, červené a fialové – z nichž každá dodává cenné živiny. Může tak přispět k vyplnění mezery v příjmu fytonutrientů v případech, kdy člověk nedokáže každý den konzumovat alespoň pět porcí ovoce a zeleniny. Navíc obsahuje 12 esenciálních vitaminů a 10 esenciálních minerálních látek.

Je to tak snadné: stačí užívat tři tablety dvakrát denně s jídlem.

Výrobek prvotřídní kvality

Všechny naše rostlinné přísady pocházejí z udržitelných farem NUTRILITE TM nebo NutriCert TM , na nichž se již více než 80 let uplatňují metody udržitelného zemědělství.

Všechny rostlinné složky vyhovují jakostním normám v souladu s hodnotami značky NUTRILITE. Naše metody udržitelného zemědělství zahrnují střídání plodin a přírodní kompostování, které vrací živiny do půdy. Zakazujeme používání toxických chemikálií a pesticidů a k regulaci plevelů, hmyzu a dravců používáme přírodní metody. Udržitelné zemědělství je sice dražší než to konvenční, my jsme ale přesto přesvědčeni, že to stojí za to, zejména s ohledem na množství výhod, které to přináší našim výrobkům, životnímu prostředí a lidem, s nimiž spolupracujeme.

Větší síla rostlinných látek než dříve

Proč je nový NUTRILITE DOUBLE X ještě lepší než předtím? Řekněte svým zákazníkům:

  1. Vyvážený profil živin vychází z nejnovějších vědeckých poznatků

  2. Širší spektrum fytonutrientů s vyšším počtem rostlinných výtažků a větší silou rostlinných látek

  3. Nové tablety mají menší velikost, která usnadňuje polykání, a jsou šetrné k žaludku

  4. Vylepšená chuť a vůně

  5. Jsou uloženy v moderním zásobníku, který se snadno otevírá

Související obsah

Podpora prostřednictvím doplňků stravy

Vitaminy a doplňky stravy

více

Hollywoodská hvězda DOUBLE X

Výživa a životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím