Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Vždy na špici

Výživa a životní styl

Proč je oblíbený doplněk stravy NUTRILITE DOUBLE X neustále krok před konkurencí.

Před několika lety zadal Institut zdraví Nutrilite provedení studie příjmu fytonutrientů. Odborníci na výživu sice již dříve odhalili blahodárné spojení mezi stravou bohatou na ovoce a zeleninu a pevným zdravím, podobné zprávy zaměřené na fytonutrienty ale byly velice vzácné. Všechno změnily výsledky studie publikované ve známém časopise Journal of Nutrition. Výsledky možná někoho překvapily, oblíbený doplněk stravy NUTRILITE DOUBLE X™ ale ve svém oceňovaném složení vždy obsahoval velké množství rostlin.

To nejlepší z přírody

Institut zdraví Nutrilite shrnul zjištění tohoto přelomového výzkumu v Globální zprávě o fytonutrientech. Jejím cílem je ustanovit vztah mezi ovocem, zeleninou, fytonutrienty a jejich významem pro naše zdraví a optimální kondici. Následující zjištění může být pro někoho poněkud šokující, přestože není zcela překvapivé: „většina dospělých po celém světě nekonzumuje minimální množství ovoce a zeleniny doporučené Světovou zdravotnickou organizací.“

Zpráva dále odhaluje i nejčastěji konzumované skupiny ovoce a zeleniny a s nimi spojené fytonutrienty. Patří sem rajčata obsahující alfa-karoten, beta-karoten a lykopen; obilí obsahující lutein a zeaxantin a také lilky obsahující antokyan. Jaké množství máme konzumovat? Množství fytonutrientů, které bychom měli konzumovat, zatím není přesně stanoveno. Zpráva ale dochází k závěru, že nejlépe „zajistíme příjem dostatečného množství fytonutrientů podporujících optimální zdraví“ konzumací rozmanitého ovoce a zeleniny. Je skvělé, že DOUBLE X již dlouho obsahuje velké množství rostlinných složek. Potvrzuje tak, že jeho neotřesitelná filozofie , založená na kombinaci přírodních a vědeckých prvků vždy byla a nadále zůstává krok před konkurencí.

Doplněk stravy pro budoucnost

Vývoj doplňku NUTRILITE DOUBLE X trval 70 let a stále pokračuje. Inovace pomohly doplněk prosadit ve 21. století a budou tak činit i nadále.

V současnosti slavíme 70. výročí vynikajícího doplňku stravy NUTRILITE DOUBLE X. Tento jedinečný doplněk stravy značky NUTRILITE:

  1. vytvořil zakladatel značky Nutrilite, Carl F. Rehnborg, otec Sama Rehnborga, Ph.D.

  2. obsahuje složky z rostlin, které pěstujeme na certifikovaných udržitelných farmách – složky jsou přísně sledovány od semínka až po finální doplněk

  3. zajišťuje optimální směs vybraných vitaminů, minerálních látek, fytonutrientů a rostlinných výtažků

  4. je nejprodávanějším multivitaminem s obsahem minerálních látek a fytonutrientů z pěti barevných skupin ovoce a zeleniny*

Zdroj: Euromonitor International Limited. Vitaminy a doplňky stravy, Svět, GBN, Maloobchodní hodnota RSP, % rozložení, 2016

Související obsah

Příběh o úspěchu značky NUTRILITE

Výživa a životní styl

více

Proč je nejlepší

Výživa a životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím