Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© ©stocksy

Síla rostlin

Výživa a životní styl

Naši odborníci na výživu vědí, co je pro Vás dobré.

Jak již víme, Carl F. Rehnborg objevil blahodárné účinky rostlinných výtažků na naši optimální kondici již ve 40. letech minulého století. V následujících letech se vědci pracující pro značku Nutrilite začali podrobněji zabývat povahou těchto rostlinných složek, které jsou nyní dobře známé jako fytonutrienty.

Členové týmu Nutrilite se v 90. letech stali průkopníky ve výzkumu fytonutrientů. Chopili se příležitosti a do roku 2000 svá zjištění skvěle zhodnotili, když zcela přepracovali složení oblíbeného doplňku stravy NUTRILITE™ DOUBLE X™.

Nové tisíciletí, nové složení

Do doplňku NUTRILITE DOUBLE X jsme v roce 2000 přidali lutein, lykopen a také rostlinné koncentráty, např. sušenou brukev, spirulinu a bioflavonoidy z citrusů.

O pouhých šest let později jsme jej ale vylepšili znovu. Nyní již doplněk obsahoval 23 rostlinných výtažků a koncentrátů včetně kapusty bohaté na živiny a blahodárného ovoce, jako jsou borůvky a granátové jablko. Do doplňku jsme v této době přidali i aromatické bylinky, jako je oregano.

Vědci na základě svých vědomostí a odborných znalostí úspěšně vytvořili doplněk stravy, jehož živiny mají na tělo konkrétní blahodárné účinky a podporují rozličné tělesné funkce. Užíváním doplňku NUTRILITE DOUBLE X tedy vylepšíme svou optimální kondici, protože nám pomůže vyplnit rozmanité mezery ve výživě.

© ©shutterstock

NUTRILITE DOUBLE X pomáhá překonávat náročnější životní období.

Vědomostmi k dalším úspěchům

Samozřejmě, že vědci se svým výzkumem nepřestali! I nadále je fascinovaly fytonutrienty a na jejich výzkumu pracovali velmi intenzivně. Do roku 2008 vytvořili nadaci Functional Target Library, což je robustní databáze rostlinných složek a jejich bioaktivity. Jde o obrovský přínos pro situace, kdy bychom chtěli znovu změnit složení doplňku NUTRILITE DOUBLE X. Vědcům totiž umožňuje vybírat ze stovek rostlin nebo rostlinných kombinací se zdokumentovanou aktivitou a najít tak pro doplněk dokonalou směs.

Mezi lety 2000 a 2010 se globální dosah našeho klíčového doplňku stravy téměř zečtyřnásobil. Prodej jsme rozšířili do 50 zemí a regionů po celém světě. K fantastickému a dlouhodobému úspěchu tohoto doplňku stravy přispělo nejen nové a jedinečné složení, ale i názor vědců zabývajících se medicínou a odborníků ze zdravotnictví, že chceme-li zlepšit naši kondici, měli bychom zvýšit konzumaci ovoce a zeleniny!

Fascinující fakta

V současnosti slavíme 70. výročí tohoto doplňku stravy a jsme si jistí, že nás v budoucnu čeká ještě mnoho oslav a úžasných milníků! Nezapomeňte říct zákazníkům:

  1. Carl F. Rehnborg objevil sílu rostlinných živin v Číně roku 1915 .

  2. NUTRILITE DOUBLE X se dříve jmenoval XX , což označovalo jeho původní cenu USD 20.

  3. První farmy Nutrilite, kde se pěstovaly třešně acerola, byly založeny na Havaji v 50. letech minulého století.

  4. Tento klíčový doplněk stravy podpořili jak známí sportovci , tak hollywoodské hvězdy.

Související obsah

Proč je nejlepší

Výživa a životní styl

více

Příběh o úspěchu značky NUTRILITE

Výživa a životní styl

více

Kořeny dokonalosti

Výživa a životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím