Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© ©Stocksy.com

Špičkový výkon

Výživa a životní styl

Poradíme Vám, jak být vždy plní energie a zachovat si zdravý zrak.

Letní prázdniny jsou téměř u konce a rychle se blíží nový hospodářský rok. Musíte tedy dohlédnout na děti a připravit je na začátek školy. Dospívající potomci mohou být nervózní z prvního roku na univerzitě, takže je musíte podpořit. A zapomínat nesmíte ani na svůj cvičební režim!

Hektická období mohou být zábavná, ale rovněž stresující. Navíc kladou značné nároky na naši energii a soustředění.

Snažte se dostatečně spát . Spánek je důležitý vždy, obzvláště ale pokud musíte být ve střehu nebo na cestách celý den. Stravujte se vyváženě a nejezte pozdě večer , aby Vaše tělo nemuselo přes noc trávit. Následující den byste totiž mohli být unavení.

Pomohou Vám vitaminy B

Pokud potřebujete opravdovou podporu, nemá smysl sahat po kofeinu nebo cukru, které Vám dodají krátkodobý příval energie. Mnohem užitečnější je energie uvolňovaná dlouhodobě, která zlepší Vaši fyzickou vytrvalost i náladu.

Dopřejte očím odpočinek!

© ©Getty images

Organizace Yoga International radí, jak procvičovat oči: Zakryjte si oči dlaněmi; koulejte očima na různé strany; zaostřujte na různé body a dívejte se do dálky. Procvičíte tak všechny zrakové funkce.

Na zrak spoléháme většinu dne. Od kontroly e-mailů, přes rozhovory s přáteli v aplikaci WhatsApp nebo pomoc dětem s úlohami až po večerní čtení a sledování televize. Své oči neustále namáháme. Aby nám ještě dlouho správně fungovaly, musíme o ně pečovat.

  1. Odpočinek spěte alespoň sedm hodin a asi hodinu před usnutím vypněte digitální zařízení. Odpočine si tak Vaše mysl a ulevíte i unavenému zraku. Často mrkejte, čímž oči zvlhčíte. Pokud pracujete v suchém, klimatizovaném prostředí, zvlhčete čas od času oči kapkami .

  2. Oční jóga – výše si přečtěte rady organizace Yoga International .

  3. Potrava pro oči každý den užívejte doplněk stravy určený speciálně pro podporu správného zraku, například NUTRILITE Bilberry with Lutein.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím