Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Výjimečný doplněk stravy

Výživa a životní styl

Náš jedinečný doplněk stravy překonal světovou konkurenci a slaví 70 let úspěchu!


V 90. letech, padesát let po uvedení na trh, byl přední doplněk stravy s obsahem multivitaminů, minerálních látek a fytonutrientů NUTRILITE DOUBLE X™ již dobře zavedenou značkou. Díky pokročilému výzkumu nových vitaminů a obzvláště fytonutrientů v 90. letech překonala tato špičková značka konkurenci hned několika způsoby najednou a stále se jí skvěle daří.

Náskok

Značka NUTRILITE měla díky Carlovi F. Rehnborgovi a jeho objevům v oblasti fytonutrientů ve 40. letech (pojmenoval je tehdy „přidružené potravinové faktory“) obrovský náskok před ostatními. O padesát let později bylo hlavní složkou doplňků stravy NUTRILITE šest rostlinných koncentrátů: vojtěška, potočnice lékařská, petržel, špenát, mrkev a třešeň acerola. Všechny se pěstovaly buď na udržitelných farmách Nutrilite, nebo na farmách s certifikací NutriCert**.

Dokonalé balení

Značka navíc vyvinula i nové vakuové balení, které dlouhodobě stabilizuje a uchovává účinné, ale zároveň nestabilní blahodárné fytonutrienty. Jednalo se tehdy o nejmodernější balení mezi doplňky stravy.

Balení bylo rovněž atraktivní. Štítek doplňku NUTRILITE DOUBLE X z roku 1994 obsahoval krásný akvarelový obrázek farmy Lakeview v Kalifornii, kde se pěstuje vojtěška a další rostlinné složky. V pozadí se nad poli tyčí hora Mount San Jacinto s dvojitým vrcholem, který inspiroval její výstižnou přezdívku: hora DOUBLE X.

Podpora sportovců

Nádobky těchto doplňků stravy nebyly jen velice praktické a pěkné na pohled, ale obsahovaly i logo americké Národní basketbalové asociace. Jednalo se o velice významnou podporu, ale to nebylo všechno. Olympijští sportovci, slavní plavci, běžci a fotbalisté v nadcházejících letech s nadšením zdůrazňovali význam vyvážené stravy a aktivního životního stylu pro naše zdraví, a to včetně užívání doplňku NUTRILITE DOUBLE X, který zaplňuje mezery ve výživě.

Není tedy divu, že se doplňky NUTRILITE (například fantastický NUTRILITE DOUBLE X*) díky těmto úžasným přínosům a výhodám skvěle prodávají. Vždy moderní NUTRILITE DOUBLE X nyní dokonce slaví sedmdesát let svého úspěchu!

Během příští ukázky výrobků povězte zákazníkům o neuvěřitelném dědictví Carla F. Rehnborga , o síti udržitelných farem nebo o podpoře, kterou doplňku stravy NUTRILITE DOUBLE X poskytují hollywoodské hvězdy a osobnosti světa sportu.

*Zdroj: Euromonitor International Limited. Vitaminy a doplňky stravy, svět, GBN, Maloobchodní hodnota RSP, % rozložení, 2016
** NutriCert je exkluzivní zemědělský certifikační program, který zajišťuje, aby všechny partnerské farmy značky NUTRILITE dodržovaly stejně přísné postupy a standardy kvality a udržitelnosti.

Související obsah

Kořeny dokonalosti

Výživa a životní styl

více

Hollywoodská hvězda DOUBLE X

Výživa a životní styl

více

Příběh o úspěchu značky NUTRILITE

Výživa a životní styl

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím