Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© gettyimages/Jordan Siemens

Síla bílkovin

Výživa a životní styl

Vyberte si ze dvou specializovaných zdrojů této důležité živiny.

Jednu třetinu tria základních živin tvoří bílkoviny, stavební bloky naší optimální kondice. Bílkoviny podporují svaly, jsou proto klíčem k tělesné síle. Navíc je ke správnému růstu a fungování vyžadují i vlasy, nehty, pleť a dokonce i oči.

Jaké množství potřebujeme?

Vhodné každodenní množství této klíčové živiny pro dospělého člověka je 0,83 g na kilogram tělesné hmotnosti. Děti a dospívající by měli v závislosti na věku denně konzumovat od 0,83 g do 1,31 g bílkovin na kilogram tělesné hmotnosti, čímž podpoří svůj růst a vývoj.

Pro celou rodinu

Všestranný prášek s obsahem bílkovin NUTRILITETM All Plant Protein je vhodný pro vegetariány a neobsahuje laktózu. Zato ale obsahuje bílkoviny z rostlinných zdrojů, například z hrachu, sóji a pšenice a mohou jej užívat děti již od tří let. Vmíchejte jej do mléčných nebo ovocných koktejlů pro celou rodinu, přidejte jej do polévek nebo jím posypte cereálie. Podpoříte tak růst a údržbu těla nejen dětí, ale i dospělých. Pomalé uvolňování bílkovin do těla pomáhá všem, kdo žijí aktivně, protože po celý den podporuje jejich vytrvalost.

© Shutterstock

Ve své každodenní stravě přijímáme bílkoviny z nejrůznějších potravin. Mezi živočišné zdroje patří vejce, maso a ryby. Mezi rostlinné zdroje zase luštěniny, sója a ořechy. Vegetariáni a vegani, kteří konzumují pouze potraviny z druhé zmíněné kategorie, mohou mít potíže přijímat bílkovin dostatek. I jim může pomoci náš doplněk stravy ve formě prášku.

Sportovní hrdina

XSTM Hydrolyzed Whey Protein Powder Cocoa Chocolate Flavour - příchuť kakaa a čokolády je hrdinou všech sportovních nadšenců. Pokud z tohoto lahodného prášku připravíte koktejl a vypijete ho do hodiny od konce tréninku, zajistí Vám okamžitý přísun bílkovin (29 g na porci), které pomohou podpořit růst štíhlých svalů. A protože hydrolyzované složení je rychle stravitelné, po tréninku se Vaše svaly rychleji zotaví.
Exkluzivní směsice antioxidantů v sobě spojuje komplex z červeného pomeranče a vitaminy C a E, které snižují oxidační stres po tréninku. Zotavení a funkci svalů navíc podporuje pět klíčových elektrolytů, které také minimalizují pocit únavy a vyčerpání.

Udržujte v těle správné množství bílkovin pomocí doplňku stravy v prášku, který nejlépe vyhovuje Vašemu životnímu stylu.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím