Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Kořeny dokonalosti

Výživa a životní styl

Jak zvídavost jednoho muže vedla k vývoji špičkového doplňku stravy.

Carl F. Rehnborg se začal o vztah mezi tím, jak a kde lidé žijí, a dopady na jejich zdraví poprvé intenzivně zajímat ve 20. letech v Číně. Všimnul si, že lidé z vesnických oblastí, kde je lepší vzduch a přístup k čerstvým potravinám, byli zdravější než lidé z měst. Dokonce i krávy, které se pásly v přírodě, pojídaly výhradně vojtěšku a pily čistou vodu, měly lesklou srst a dávaly spoustu kvalitního mléka.

Poznatky o čerstvém ovoci, zelenině a dalších rostlinách a také o jejich pozitivním vlivu na zdraví ho vedly k teorii, že rostliny musí obsahovat určité prvky, které tyto blahodárné účinky podporují. Tyto prvky nebyly v té době ještě objevené, takže je Carl označoval jako „přidružené potravinové faktory“. V současnosti je známe jako fytonutrienty a víme mnohem víc o tom, které rostliny obsahují určité typy fytonutrientů .

Carl ve výzkumu pokračoval i koncem 20. let, protože se správně domníval, že by jeho objevy mohly zásadně přispět ke znalostem o vyvážené a výživné stravě, posílení imunity a ochraně před vyčerpáním. Jeho posedlost a trpělivost se vyplatily o několik let později, kdy vyvinul doplněk stravy ve formě vitaminových kapslí a tablet s minerálními látkami. Základem byl exkluzivní koncentrát vojtěšky, potočnice lékařské a petržele. Na severoamerický trh byl doplněk uveden za cenu 20 USD, neboli XX USD. A právě odtud pochází název tohoto předního doplňku stravy NUTRILITETM DOUBLE XTM*.

V průběhu let se doplněk DOUBLE X dál vyvíjel v duchu značky NUTRILITE: to nejlepší z přírody, to nejlepší z vědy. Přesné složení i obal doplňku se za uplynulých 70 let, co je na trhu, několikrát změnily. Značka NUTRILITE se stala jednou z nejdůvěryhodnějších značek doplňků stravy v Evropě a DOUBLE X byl vyhodnocen jako nejprodávanější doplněk stravy na světě.*

Byl analyzován americkým Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv a smí používat více než 30 zákonem povolených tvrzení. Jednomu z těchto tvrzení věřil autor tohoto doplňku od začátku: DOUBLE X zaplňuje možné mezery ve výživě a pomáhá tak udržovat vyvážené stravování.

Využijte jeho výhod i Vy a podpořte svůj příjem živin! Přečtěte si více informací o DOUBLE X a sdělte je zákazníkům.

* Zdroj: Euromonitor International Limited; maloobchodní hodnota v RSP; všechny kanály, 2016.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím