Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Náš převratný doplněk stravy slaví 70 let

Výživa a životní styl

NUTRILITE DOUBLE X oslaví tento rok 70. výročí. Je tomu tedy již celých 70 let, co byl na trh uveden doplněk stravy plný blahodárných živin z přírody.

Před mnoha lety uvedl Carl F. Rehnborg na severoamerický trh doplněk stravy, který jedinečným způsobem spojoval vědu a přírodu. Carl měl rozsáhlé znalosti o důležitosti výživy, zdraví a životního stylu pro naši celkovou spokojenost. Věřil také, že ji lze významně zlepšit díky síle živin získaných z rostlin.

V roce 1948 pak zakončil intenzivní výzkum vývojem špičkového doplňku stravy s názvem NUTRILITE™ DOUBLE X™, který díky své jedinečné směsici multivitaminů, minerálních látek a fytonutrientů přinesl revoluci v podpoře zdraví a optimální kondice. Netrvalo dlouho a DOUBLE X se stal základním doplňkem značky NUTRILITE.

Současnost

Z této revoluce stále těžíme. Přestože se naše potřeby neustále mění, doplněk NUTRILITE DOUBLE X je všechny splňuje. I proto zůstává nejprodávanějším doplňkem stravy s obsahem vitaminů, minerálních látek a fytonutrientů z pěti barevných skupin ovoce a zeleniny.* Jeho pokročilé složení obsahuje 12 esenciálních vitaminů a 10 esenciálních minerálních látek a také koncentráty ovoce, zeleniny a bylin. Tyto klíčové složky společně zaplňují výživové mezery v naší každodenní stravě a podporují zdraví našeho těla. NUTRILITE DOUBLE X nabízí řadu přínosů všem, kdo potřebují intenzivnější nutriční podporu nejen na sportovních akcích, ale i ve stresovějších obdobích svého života. Hodí se i v zimě, kdy můžeme trpět nedostatkem energie.

Zpátky k přírodě

Dnešní zákazníci chtějí vědět, odkud pochází složky jejich doplňků stravy. A my jim to rádi prozradíme! Doplňky stravy totiž vyrábíme udržitelně z výtažků rostlin pěstovaných, sklízených a zpracovávaných na certifikovaných udržitelných farmách Nutrilite. Právě díky udržitelným zemědělským metodám získávají rostliny důležité živiny, takže z nich pak můžeme vyrábět ty nejkvalitnější doplňky stravy. Naše farmy využívají sílu přírodních potravních řetězců a nechávají přírodu, aby se regulovala sama. Vyhnou se tak používání škodlivých syntetických pesticidů a herbicidů.

Rostliny využívané k výrobě doplňků stravy NUTRILITE pěstujeme na certifikovaných udržitelných farmách.

Spojení vědy a přírody

Příroda občas potřebuje trošku pomoci, aby nám poskytla to nejlepší, co může nabídnout. Dlouhodobě se tedy snažíme přírodu i vědu využívat společně v dokonalé harmonii. Zajišťujeme tak, aby naše doplňky stravy, jako je právě NUTRILITE DOUBLE X, poskytovaly optimální výsledky. Poté, co se složky sklidí a zpracují, je v rámci série testů překontrolují vědci pracující pro značku Nutrilite. Sílu vědy tak využíváme k maximalizaci blahodárných vlastností rostlin. Právě cenné vědecké znalosti jsou totiž klíčem k dlouhodobému výzkumu a vývoji doplňků stravy.

Spojujeme to nejlepší z minulosti a přítomnosti a dokazujeme, že budoucnost patří doplňku NUTRILITE DOUBLE X. Chcete se dozvědět více? V průběhu celého roku se v rámci oslav tohoto výjimečného doplňku a jeho historie můžete těšit na nové informace!

* Zdroj: Euromonitor International Limited; maloobchodní hodnota jako RSP; všechny kanály, 2016

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím