Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Fantastická chuť XS

Výživa a životní styl

Úžasné recepty plné energie od hvězdného blogera.

Máme skvělé zprávy pro všechny fanoušky nápojů XS™! Značka XS Power Drink se dohodla na spolupráci se známým food stylistou a blogerem Eduardem Nasyrovem, který pro Vás bude připravovat neodolatelné recepty s Vašimi oblíbenými nápoji XS.

Eduard pochází z Ukrajiny, ale jeho blog „Happy Food“ zaujal pozornost lidí z celé Evropy a Ruska. Své fanoušky fascinuje lahodnými mixy, které vytváří. Eduard se rozhodl spolupracovat se značkou XS poté, co ochutnal nápoj XS Power Drink a stal se jeho velkým fanouškem.

Vneste do kuchyně kreativitu

Známý food bloger vytvořil řadu videonahrávek s recepty s nápoji XS Power Drink, které uhasí Vaši žízeň. V každé videonahrávce uvidíte jednoduchý a podrobný návod na přípravu a servírování zajímavých nápojů. Ať už Vám nejvíce chutná XS Power Drink Electric Lemon Blast - citronová příchuť nebo XS Juiced Power Drink Dragon Fruit Blast - příchuť dračího ovoce, určitě Vás naše recepty potěší.

Nápoje XS Power Drink Vám pomohou naplno využít Váš den. Obsahují vitaminy a kofein, které Vás podpoří při cvičení. Navíc jsou zcela bez cukru a obsahují jen velmi málo kalorií. Co víc byste si mohli přát? Vyzkoušejte Eduardovy recepty již dnes a nabídněte je i zákazníkům!

Aby se o nápojích XS Power Drink víc mluvilo, sdílejte své vlastní recepty, ve kterých je používáte.

Využijte příležitost

Jako VPA nepromarněte tuto úžasnou obchodní příležitost! Eduardovy videonahrávky s recepty dozajista pro značku XS nadchnou zákazníky a zájemce o podnikání, kteří mají rádi dobrodružství. Zorganizujte příjemné večerní setkání, na kterém se podíváte na videonahrávky a pohovoříte o exotických nápojích XS Power Drink, které můžete zároveň popíjet.

A to není vše. Nezapomeňte, že skvěle lze zákazníky pro konkrétní výrobky zaujmout i pomocí sociálních sítí. Vrhněte se tedy do práce a popusťte uzdu kreativitě. Vymyslete si vlastní lahodný recept s nápojem XS Power Drink, sdílejte ho zde a inspirujte ostatní, aby dělali to samé. Vaše nadšení bude bezpochyby nakažlivé!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím