Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Přehledné a jednoduché obchodní nástroje

Výživa a životní styl

Získejte další zákazníky díky letáku a novým etiketám u doplňků stravy NUTRILITE.

Víte, které doplňky stravy nabízet zákazníkům? A jak vysvětlovat výhody doplňků NUTRILITE™? Představujeme Vám nové nástroje, které Vám pomohou o těchto doplňcích snadněji hovořit a poučit zákazníky o jejich výhodách. Nedávno jsme také vylepšili portfolio značky NUTRILITE: dali jsme doplňkům atraktivní nový vzhled, který usnadní zjišťování jejich nutričních přínosů.

Přehlednější etikety

Díky novému balení NUTRILITE je mnohem jednodušší najít ten správný doplněk. Pokud užíváte několik doplňků stravy, může být obtížné vzpomenout si, jaký doplněk si vzít, kdy a proč. Přehlednější etikety Vám s tím pomohou. Na jednotlivých doplňcích naleznete různé symboly vyjadřující různé výživové potřeby. Snadněji tak pochopíte jejich přínosy a zapamatujete si je.

Posuvníkem odkryjte design novějších a starších balení!

Jednoduché symboly

Doplňky jsou rozděleny do kategorií na základě potřeb nebo pohlaví a tyto kategorie jsou vyjádřeny symboly.

1. Základní doplňky stravy jsou určené k řešení obecných každodenních potřeb.

2. Cílené doplňky stravy řeší konkrétní potíže způsobené životním stylem nebo stravovacími návyky a pomáhají podporovat:

  1. imunitní systém,

  2. ochranu buněk,

  3. srdce,

  4. kosti,

  5. energii.

3. Doplňky určené pro:

  1. ženy,

  2. muže,

  3. rodinu.

4. Snižování a řízení hmotnosti.

5. Krása zevnitř

Například na lahvičce NUTRILITE Cal Mag D Plus je nyní uvedený symbol pro kosti, na NUTRILITE Omega-3 Complex je symbol srdce a na NUTRILITE Vitamin C Plus zase štítek, který označuje obranyschopnost imunitního systému. Výrazněji uvedeny jsou i složky jednotlivých doplňků, a to prostřednictvím barevnějších a výraznějších obrázků.

Vzdělávací leták

Představujeme rovněž vzdělávací a přehledný NUTRILITE Leták. Tento užitečný prodejní nástroj Vám při rozhovorech se zákazníky pomůže zodpovědět často kladené otázky o doplňcích stravy, například: Proč užívat doplňky stravy? Co jsou to fytonutrienty? Proč si vybrat právě NUTRILITE? Věnujte jej zákazníkům, aby se mohli rozhodnout, jaké další doplňky budou potřebovat. Tyto barevné letáky můžete zakoupit v balení po 10 kusech a používat je jako podklad při vysvětlování důležitosti vitaminů a dalších doplňků stravy.

Na zadní straně letáku naleznete užitečný kontrolní seznam. Přesvědčte zákazníky, aby si vyznačili přínosy, o které mají největší zájem, a pak jim doporučte vhodný doplněk stravy.

V naší nabídce si vybere každý, bez ohledu na věk nebo životní styl. Nový design by měl pomoci zákazníky informovat a zdůraznit jim, k čemu jednotlivé doplňky slouží. Stačí jediný krátký pohled na lahvičku! Přehlednější a hezčí etikety jsou výhodné nejen pro zákazníky, ale i pro Vaše podnikání. Začněte tyto nové nástroje značky NUTRILITE používat už dnes!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím