Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Stocksy/ Romasanta

Zdravé návyky přetrvají celý život

Výživa a životní styl

Už od mala děti učte, proč je důležité mít silné kosti a zuby.

Zdravý růst a vývoj v dětském věku představují pevné základy pro celý zbytek života. Pomozte dětem vykročit do života v optimální kondici prostřednictvím vyvážené stravy, venkovních her, vycházek a dostatku kvalitního spánku. K vytvoření a udržení silných kostí a zubů je navíc nezbytný i pravidelný příjem klíčových živin a pečlivá ústní hygiena.

Šťastné úsměvy

Poučte děti o významu zdravých zubů a dásní. Zuby je třeba čistit dvakrát denně a děti se budou více bavit s GLISTER™ Kids Dětskými zubními kartáčky a GLISTER Kids Dětskou zubní pastou. Pasta má příjemnou jahodovou příchuť, posiluje a chrání dětské zuby, brání vzniku zubního kazu a pečuje o zubní sklovinu, která je u dětských zubů tenčí. Tuba se dětem snadno otevírá a zavírá jednoduchým otočením. Přesvědčte děti, aby používaly GLISTER Kids Dětskou zubní pastu ráno i večer a vneste do koupelny trošku zábavy!

Silné zuby a kosti

Vápník a hořčík jsou minerální látky důležité pro udržení zdravých zubů a silných kostí. Jsou velice důležité v mladém věku, kdy kosti rychleji rostou. Za nejlepší přírodní zdroj vápníku jsou obecně považovány mléčné výrobky, které hrají v dětském jídelníčku klíčovou roli. Zkuste dětem naservírovat také listovou zeleninu, brokolici nebo jarní cibulku. Mezi oblíbené pochutiny bohaté na hořčík patří arašídové máslo na celozrnném toustu nebo domácí banánový koktejl.

Přesvědčit děti, aby jedly zdravě, ale nemusí být vždy snadné. Doplněk stravy jako NUTRILITE™ Chewable Calcium Magnesium proto představuje skvělý způsob, jak dětem zajistit pravidelné dávky těchto nezbytných živin. Tablety mají lahodnou ovocnou příchuť a lze je žvýkat, takže je děti budou rády užívat. A co je ještě lepší, neobsahují žádná umělá sladidla, barviva, dochucovadla ani konzervační látky. Doplněk NUTRILITE Chewable Calcium Magnesium je vhodný jak pro dospělé, tak pro děti, takže jej může každý den užívat celá rodina.

*Zdroj: www.fun-facts.org.uk/human_body/teeth.htm

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím