Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Věda a příroda v dokonalé harmonii

Výživa a životní styl

Principy značky NUTRILITE byly ustanoveny před více než osmdesáti lety. I dnes ale tvoří základ našich prvotřídních doplňků stravy pro Vás a Vaše zákazníky.

Udržitelné zemědělství, rostlinné doplňky stravy, spojení vědy a přírody. To vše jsou klíčové principy značky NUTRILITETM již neuvěřitelných 80 let. V prvním z několika článků o této světově proslulé značce se budeme zamýšlet nad léty objevování, milníky, etickými postupy, moderní vědou a špičkovou kvalitou doplňků stravy, které podporují Vaši optimální kondici. Nahlédli jsme do archivů, abychom zjistili, jak to všechno začalo.

Naše dobrodružství začíná v Číně

V roce 1915 žil zakladatel společnosti Nutrilite Carl F. Rehnborg v Číně, kde objevil sílu rostlinné stravy. Sledoval stravovací návyky Číňanů a přemýšlel, zda existuje spojitost mezi konzumovaným jídlem a celkovým zdravím. Zjistil, že lidé žijící na vesnici, kteří pravidelně jedli čerstvé potraviny, se zdáli být zdravější než lidé žijící ve městech, jejichž jídla byla plná tuku, cukru a soli. Na základě pozorování a experimentů identifikoval důležité, ale zatím neznámé složky rostlin a nazval je „přidružené potravinové faktory“. Pochopil, že lidé, kteří měli ve stravě těchto faktorů nedostatek, nejedli dost ovoce a zeleniny, a nebyli tím pádem tak zdraví, jak by mohli být. Dnes jsou tyto přidružené potravinové faktory známé jako fytonutrienty, organické sloučeniny, které rostlinám dávají barvu a chrání je před nepříznivým vlivem prostředí.

Respekt k přírodě

Jedním ze základních principů značky Nutrilite je udržitelnost. Carl F. Rehnborg si zakoupil 3,4akrovou farmu, aby zde mohl pěstovat vlastní přísady bez použití pesticidů, chemických látek či herbicidů. Místo toho vsadil na ekologii a od začátku nechal optimalizaci farmy na přírodě. Tato myšlenka je dodnes středobodem značky Nutrilite a farem s certifikací NutriCertTM. Značka Nutrilite vždy respektovala ekosystém a ve svém harmonickém vztahu s přírodou pokračuje i dnes.

Vědecké znalosti

Značka Nutrilite má k dispozici jeden z největších výzkumných týmů v celém odvětví doplňků stravy a při vývoji spolupracuje se světově proslulými odborníky na výživu. Tým odborníků pečlivě monitoruje celý proces výroby doplňků stravy NUTRILITE, od semínka až po finální doplněk . Vždy využívá vzájemně se doplňující sílu vědy a přírody k získání těch nejkvalitnějších přísad a k zajištění té nejvyšší účinnosti.

Společenská odpovědnost

Značka Nutrilite podporuje společenství žijící v blízkosti svých udržitelných farem a značně přispívá ke zlepšení životních podmínek lidí na celém světě. Vědci pracující pro značku Nutrilite například vyvinuli NUTRILITE™ Little Bits, prášek s obsahem mikronutrientů, ve kterém se nachází 15 vitaminů a minerálních látek důležitých pro rozvoj dětí. Spustili jsme také kampaň Power of 5 s cílem zvýšit povědomí o nezastupitelné roli výživy v raném dětském vývoji a pomoci dětem dožít se pátého roku věku.

Světová špička

V roce 1934 představil Carl Rehnborg svůj první doplněk stravy s obsahem vitaminů, minerálních látek a fytonutrientů, který byl předchůdcem NUTRILITE DOUBLE X. Dnes je NUTRILITE světovou jedničkou v prodeji vitaminů a doplňků stravy*.

*Zdroj: Euromonitor International Limited. Vitaminy a doplňky stravy, Svět, GBN, Maloobchodní hodnota RSP, % rozložení, 2016.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím