Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Stocksy/Good Vibrations Images

Hlavní cíl ve stravování

Výživa a životní styl

Konzumujte lepší bílkoviny!

Začíná nový rok a možná jste si jako jeden z cílů stanovili více dbát na své stravování a optimální kondici. Zdravý životní styl ale vyžaduje vytvoření správných a solidních návyků. Nevadí, pokud musíte začínat pomalu. Návyk je nejdůležitější. Chcete-li svá novoroční předsevzetí dodržet až do roku 2019 či déle, vyberte si měřitelný cíl, který je dostatečně malý a snadno dosažitelný již první den. Každý den jej pak opakujte a koncem roku už budete návyk praktikovat bezmyšlenkovitě!

Máme pro Vás jednu výzvu, která zlepší Vaši celkovou optimální kondici: zahrňte do své stravy více bílkovin. Nejdříve si stanovte každodenní měřitelný cíl, například, že do pokrmů každý den přidáte jednu lžíci NUTRILITETM All Plant Protein.

Proč jsou ale vlastně bílkoviny důležité? Hrají významnou úlohu v celkovém fungování těla. Pomáhají udržovat štíhlou postavu, zachovávat energii a tišit hlad. Držíte dietu a snižujete množství zkonzumovaného jídla? Nezapomeňte přijímat dostatek bílkovin, abyste si během hubnutí udrželi a vyformovali svaly. Bílkovinami jsou z velké části tvořeny i vlasy a nehty. Tělo bílkoviny využívá k tvorbě a opravě svalové tkáně, což je důležité pro zotavení po tréninku. Bílkoviny rovněž slouží k tvorbě hormonů a naleznete je i v kostech, svalech, chrupavkách, pleti a krvi. Jak vidíte, tělo je na bílkovinách závislé.

V ideálním případě bychom měli dostatečné množství bílkovin získávat z konzumovaného jídla. Mezi potraviny bohaté na bílkoviny patří mořské plody, drůbež, vejce, tvaroh, jogurt, fazole a sója. Často ale nepřijímáme bílkovin dostatek nebo se jedná o bílkoviny nevhodné. Kvalita zdroje je totiž velice důležitá. Svému tělu dopřávejte jen to nejlepší! Vědci pracující pro značku NUTRILITE proto přišli s doplňkem stravy NUTRILITE All Plant Protein, který prakticky pomáhá příjem bílkovin zvyšovat.

Tento jemný prášek bez chuti můžete přidávat do nápojů, potravin nebo do těsta, aniž byste změnili jejich chuť. Každá 10gramová porce obsahuje osm gramů bílkovin. Doplněk je vhodný pro vegany nebo vegetariány a neobsahuje mléčné složky, laktózu ani cholesterol. Každá porce obsahuje méně než gram tuku. Můžete jej používat při pečení, vaření nebo jím posypat syrové potraviny.

Mezi cíle pro rok 2018 zařaďte i bílkoviny. Zkuste si s pomocí lžíce NUTRILITE All Plant Protein vytvořit návyk a pak jej přizpůsobte svým potřebám. Zdravé návyky vyžadují odhodlání a my Vás budeme po celé cestě povzbuzovat!

Související obsah

Energie do akce!

Výživa a životní styl

více

Srozumitelnější štítky, lepší pochopení

Vitaminy a doplňky stravy

více

Hmotnost je nutné si udržet

Kontrola hmotnosti

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím