Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Jednoduchá optimalizace fitness režimu

Výživa a životní styl

Olivera Zajelac, výživová poradkyně z Amway Itálie, věří, že nejlepší cestou k cíli je vyvážená strava.

Často slýchávám otázky jako: „Jak mohu svůj trénink více zefektivnit?“ a „Odpovídá má výživa mým fitness cílům?“. Ráda bych odpověděla na několik základních otázek o sportovní výživě a podělila se s Vámi o své zkušenosti.

„Ať už jste začínající sportovní nadšenec nebo profesionál, Vaše strava má vliv na výkony.“

Úspěšný trénink stojí na dvou klíčových prvcích: usilovné práci a výživě. Ať už jste začínající sportovní nadšenec nebo profesionál, Vaše strava má vliv na výkony. Tělo musí přijímat správný poměr makro a mikronutrientů, které podpoří Vaši kondici. Budete-li usilovně trénovat, abyste dosahovali těch nejlepších výkonů, měli byste volit vhodné zdroje energie, protože na Vaše zlepšení mají zásadní vliv.

Dodání energie, osvěžení a dobití

Vysvětlím Vám, jak mi řada XSTM Sports Nutrition pomáhá žít zdravě a aktivně a jak podporuje mé sportovní cíle. Doplňky stravy XS Sports Nutrition mají speciální složení, takže při tréninku plní různé potřeby metabolismu.

Sportovní aktivity by měly od začátku do konce provázet tři důležité kroky: dodání energie, osvěžení a dobití.

Zažehněte energii

XS Pre-Workout Drink - příchuť citronu a limetky je jedinečný doplněk stravy, který se užívá před sportovní aktivitou a celý můj trénink zcela promění. Klíčem k jeho úspěchu jsou aminokyseliny BCAA, tj. leucin, izoleucin a valin. Výzkumníci potvrzují, že příjem aminokyselin BCAA před tréninkem pomáhá zvyšovat rychlost syntézy bílkovin a oddaluje rozpad bílkovin ve svalech. Během cvičení navíc aminokyseliny BCAA slouží jako zdroj energie. BCAA se třemi gramy kreatinu zajistí maximální efektivitu pro lepší výkon. Důležité antioxidanty (vitamin C, E a zinek) ochrání buňky těla před oxidativním stresem způsobeným cvičením.

Osvěžení během tréninku

XS Electrolyte Drink - příchuť pomeranče a limetky piji během tréninku kvůli osvěžení. V rámci intenzivní fyzické aktivity je důležité dobíjet energii a doplňovat elektrolyty. Doplněk obsahuje všechny esenciální elektrolyty, které tělo potřebuje, a během tréninku Vás hydratuje. Proč je to tak důležité?

Není-li tělo správně hydratované, nemůže podávat ty nejlepší výkony. Shrnuto a podtrženo, XS Electrolyte Drink - příchuť pomeranče a limetky rychle zlepší hydrataci mého těla, takže při tréninku dosahuji stanovených cílů a jsem méně unavená. Tři přírodní antioxidanty, kořen maca, guarana a kvercetin, mi navíc dodávají energii.

Podpořte a urychlete zotavování

Bílkoviny jsou stavební bloky svalů. Je proto důležité mít jich po tréninku dostatečné zásoby, aby je svaly mohly použít k zotavení a zesílení. Rychlé zotavení je tajemstvím přípravy na další dobrodružství. Ideálním řešením je XS Hydrolyzed Whey Protein Powder - čokoládová příchuť s velmi rychlým působením. Vysoká stravitelnost tohoto prášku s obsahem bílkovin zajišťuje svalům okamžitou výživu. Zkrácením doby zotavení cítím přínosy tréninku rychleji.

Doplňky stravy XS Sports Nutrition mě podporují při přípravě na trénink, v jeho průběhu mi pomáhají udržet dostatečný výkon a po tréninku se s jejich pomocí rychleji zotavím.
Pokud si tedy chcete udržet kondici, zůstat zdraví a žít aktivně, vsaďte na doplňky stravy XS Sports Nutrition. Pomohou Vám k těm nejlepším výkonům a své tréninky s nimi využijete naplno.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím