Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Energie do akce!

Výživa a životní styl

Podpořte své výkony novou řadou XS Sports Nutrition. Doplňky Vám zajistí přísun energie, osvěžení i dobití!

Jste příznivcem cvičení s nízkou, nebo vysokou intenzitou? Preferujete přirozený běh parkem, nebo rychlý trénink CrossFit v tělocvičně? Jako u většiny věcí v životě je nejlepší vsadit na chytrý kompromis.

Olivera Zajelac, výživová poradkyně pro Amway Itálie, potvrzuje, že důležité je nejen pravidelné cvičení, ale i vyvážená strava: „Úspěšný trénink stojí na dvou klíčových prvcích: usilovné práci a výživě.“

Správnou výživu je třeba přijímat před fyzickou aktivitou, během ní i po ní. Nová řada vysoce účinných doplňků stravy XSTM Sports Nutrition posouvá podporu aktivního životního stylu na zcela novou úroveň.

Trénink i Vaše potřeby během něj lze rozdělit do tří fází: přísun energie, osvěžení a dobití.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

Energie do začátku

Aminokyseliny BCAA se skládají ze tří esenciálních aminokyselin: leucinu, izoleucinu a valinu. Jsou nutné k budování svalové hmoty, ale tělo je nedokáže vytvářet. Musíme je tedy přijímat ve stravě, obzvláště pak při sportu.

Nový XS Pre-Workout Drink - příchuť citronu a limetky dodává aminokyseliny BCAA přímo do svalů a brání tak rozpadu svaloviny, ještě než k ní začne docházet. Tento lahodný nápoj tělu zajišťuje jedinečnou směs sacharidů a vitaminů C, E a B-komplexu (B1 / B2 / B3 / B6 / B9 / B12). Dodává mu tak energii a brání oxidativnímu stresu způsobenému cvičením.

Osvěžením proti únavě

Pocením ztrácíme elektrolyty a tělo se může dehydrovat. Nový XS Electrolyte Drink - příchuť pomeranče a limetky je roztok sacharidů a elektrolytů, který během fyzického cvičení zlepšuje vstřebávání vody.

Bohatá směs sacharidů zajišťuje nepřetržité uvolňování energie. Při tréninku tak budete moci podávat ty nejlepší výkony.

Rychlejší zotavení

Důležitou součástí každého cvičení je zotavení po tréninku. XS Hydrolyzed Whey Protein Powder - čokoládová příchuť se užívá 30–60 minut po cvičení a podporuje růst a opravu svalů.

Jedna 40g porce smíchaná s mlékem (nebo vodou, pokud odmítáte laktózu) obsahuje 29 g bílkovin a 5 g přirozeně se vyskytujících aminokyselin BCAA. Nápoj má lahodnou čokoládovo-kakaovou příchuť. Tělo energii získá v rychle stravitelné, hydrolyzované formě (rychleji než z méně rafinovaných bílkovin).

A co víc, antioxidační směs komplexu z červeného pomeranče a vitaminů C a E chrání buňky. Doplněk je vhodné užívat po cvičení s vysokou i nízkou intenzitou, protože pomáhá rychle utišit hlad těla po živinách.

  • Zahajte trénink plní energie! Nastartujte její výrobu a předejděte únavě.
  • Zůstaňte svěží! Předcházejte dehydrataci a doplňujte elektrolyty, které během tréninku ztrácíte pocením.
  • Nezapomeňte dobít energii! Urychlete zotavení a podpořte růst a opravu štíhlých svalů.

Svačinka plná energie

K dosažení fitness cílů Vám pomůže i vhodná konzumace tyčinek XS Protein Bars – příchuť čokolády nebo příchuť karamelu a vanilky. Tělo při zotavení podporují prostřednictvím pomalu a rychle stravitelných bílkovin. Selen opravuje poškození buněk a neutralizuje oxidativní stres.

S naší pomocí můžete překonat své hranice, ať už preferujete vysoce intenzivní intervalový trénink, nebo delší a souvislé kardio cvičení s nízkou intenzitou.

Objevte účinky nové řady XS Sports Nutrition na optimální kondici i podnikání.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím