Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Spojení toho nejlepšího z vědy a přírody

Výživa a životní styl

Povězte zákazníkům o specializovaném výzkumu a vývoji doplňků stravy, které každý den užíváte.

Společnost Amway Vám i Vašim zákazníkům již mnoho desítek let přináší výrobky respektovaných značek. Když se řekne „doplňky stravy“, většinu VPA ihned napadne značka NUTRILITETM. A vzpomenou si na ni i jejich rodiče, prarodiče a všichni zákazníci, kteří této značce důvěřují již 80 let! S myšlenkou, že se jednoho dne potvrdí prospěšnost stovek či tisíců faktorů rostlinných biologických procesů na lidské zdraví, poprvé přišel zakladatel značky NUTRILITE, Carl F. Rehnborg. Stalo se tak před více než osmi desítkami let a dnes víme, že se jeho studie vyplatily. Výzkum se navíc od té doby nezastavil.

Novější zákazníci možná zatím věhlas značky NUTRILITE neznají, takže si osvěžte fakta a připomeňte je během následující ukázky výrobků:


Zasloužená chvála
Organizace Euromonitor International Limited potvrdila, že „NUTRILITE byla v posledních 10 letech světovou jedničkou v prodeji vitaminů a doplňků stravy“. Pro zkušené VPA a stálé zákazníky to není žádné překvapení. Vědí totiž, co stojí za značkou i jejími doplňky stravy: množství znalostí, zkušeností a vědeckého výzkumu v oblasti výživy. Náš tým navíc zajišťuje, aby každý prodaný doplněk odpovídal těm nejvyšším standardům kvality.


Výroba pod drobnohledem
Všechny složky doplňků stravy NUTRILITE pěstuje tato značka na vlastních farmách. Všechny rostliny a procesy, které se podílejí na vytváření jednotlivých přípravků, pečlivě sledujeme od semínka až po finální doplněk. Každá vyrobená tableta, kapsle nebo lahvička musí odpovídat uznávaným standardům, které se staly součástí dědictví značky NUTRILITE.


Spolupráce odborníků
Centrum optimalizace zdraví Institutu zdraví Nutrilite se sídlem v Kalifornii je domovem mezinárodní Poradní vědecké komise složené z více než 100 odborníků z celého světa. Svým vědeckým výzkumem aktivně podporují zvyšování globálního povědomí a pochopení faktorů přispívajících k optimálnímu zdraví.

Přečtěte si více o značce NUTRILITE:
Internetové stránky značky NUTRILITE
Centrum optimalizace zdraví Nutrilite
NUTRILITE Europe na Facebooku
Články o výživě a optimální kondici v Amagramu

Pečlivě se na příští ukázku výrobků připravte a udělejte dojem na zákazníky, kteří se zajímají o výživu!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím