Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Světová jednička

Technologie v domácnosti

Nejpokročilejšímu zařízení na úpravu pitné vody společnosti Amway se dostalo celosvětového uznání.

Máme skvělou zprávu: zařízení eSpring™ je nejprodávanější značkou domácích systémů na úpravu pitné vody na světě*.

Po třech desetiletích úspěšného vývoje a prodeje nejmodernějšího zařízení na úpravu pitné vody Vám společnost Amway s radostí oznamuje, že se zařízení eSpring stalo světovou jedničkou mezi domácími systémy na úpravu pitné vody!
Ne každý má přístup k čisté a čiré pitné vodě. Někteří z nás se domnívají, že takovou vodu pijí, ale voda tekoucí z našich kohoutků rozhodně čistá není. Mezi toxiny, které se mohou ve vodě z kohoutku nacházet, patří pesticidy, rtuť a dokonce i olovo – zařízení eSpring na úpravu pitné vody tyto a mnoho dalších škodlivých látek efektivně odstraňuje. Zařízení eSpring nejenže filtruje škodlivé toxiny, ale zároveň propouští užitečné minerální látky, jako je vápník a hořčík.

Prodáváme inovace

VPA, kteří zařízení eSpring prodávají zákazníkům, si mohou být jisti účinností výrobku a využíváním exkluzivních technologií. Voda je upravována jak uhlíkovým filtrem, tak UV zářením, a tyto technologie společně odstraní více než 140 škodlivých látek a ničí 99,99 procent bakterií a virů přenášených vodou. Zařízení eSpring bylo prvním systémem, který obě technologie zkombinoval a zajistil Vám tak osvěžující sklenici čisté vody.
Další výhodou zařízení eSpring je jedinečná patentovaná bezdrátová technologie eCoupled™. S její pomocí lze přenášet elektřinu vzduchem, vodou a plastovými částmi a využít ji k rozsvícení UV lampy v systému – není tedy nutné připojovat zařízení ke zdroji elektřiny.

Spolehlivý systém

Filtr zařízení eSpring je nutno vyměňovat pouze jednou ročně – elektronické monitorování Vám navíc připomene, kdy objednat náhradní. Monitorovací zařízení také kontroluje, zda systém pracuje efektivně, a upozorní Vás na veškeré možné potíže.
Pokročilé a exkluzivní technologie využívané zařízením eSpring byly vyvíjeny a vylepšovány po více než 30 let. Zařízení díky nim zajišťuje tu nejkvalitnější možnou filtraci vody. A dostavily se i další výsledky – zařízení eSpring se stalo světovou jedničkou!
*Dle analýzy globálních tržeb za rok 2012 provedené společností Verify Markets.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím