Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
happy family cooking together

Zbavte se zimního splínu

Technologie v domácnosti

Zjistěte, jak iCook Nerezové nádobí může pomoci rozjasnit i temné zimní období.

Venku je chladno a tma. Prosincové svátky jsou minulostí a mnozí mají pocit, že jaro je ještě v nedohlednu. Oslavili jste příchod nového roku. Takže co teď? Využijte tohoto poklidnějšího období a sejděte se s rodinou a přáteli. Máme pro Vás nápad: pozvěte všechny k sobě domů a připravte kulinářský výlet do teplých krajin.

Začněte ihned

Potřebujete pouze správné přísady, vstřícné hosty a vybrané iCook™ Nerezové nádobí. Ergonomicky navržené iCook Nerezové nádobí představuje chytrý způsob vaření. Metoda vaření VITALOK™ podpořená exkluzivním dnem OPTITEMP™ (pouze u pánví s nepřilnavým povrchem) šetří peníze, čas a podporuje zdravou výživu.

Šetří čas

Metoda vaření VITALOK pomáhá mezi pánví a pokličkou vytvářet vodní těsnění, které výrazně zkracuje dobu vaření. Nezapomeňte: pokud pokličku zvednete, vodní těsnění se uvolní a doba vaření se značně prodlouží.

Šetří peníze

Vodní těsnění VITALOK a třívrstvé vysoce trvanlivé provedení nádobí nespotřebuje tolik energie a vody jako méně sofistikované hrnce a pánve. A díky tomu ušetříte. Můžete též vyzkoušet pyramidové vaření iCook. Díky lepšímu rozvádění tepla a vodivosti dna OPTITEMP můžete celý pokrm uvařit na jediné plotýnce.

Podpora zdravé výživy

Metoda vaření VITALOK využívá méně vody. Maso, ovoce a zelenina se proto vaří ve vlastní šťávě, čímž se v jídle uzamkne chuť i živiny. Použitím přílišného množství vody se vitaminy a minerální látky z pokrmu vyvařují do vody. Pokrmy připravené s pomocí iCook Nerezové nádobí dobře vypadají (méně ztrácí barvu), skvěle chutnají a obsahují až o 30 % více živin než při přípravě s obyčejným nádobím.


Představujeme Vám některé výrobky z řad iCook Nerezové nádobí a iCook Pánve s nepřilnavým povrchem

Obj. č. 101098: iCook Luxusní rodinná sada (1 sada/27 ks) zahrnuje Startovací, Základní a Doplňkovou sadu

Obj. č. 101083:Součástí iCook Sady pánví s nepřilnavým povrchem s pokličkami jsou tři pánve s nepřilnavým povrchem a tři pokličky z tvrzeného skla

Více informací o řadě iCook Nerezovém nádobí naleznete na internetových stránkách naší společnosti . Chcete-li se podívat na prezentační videa iCook, navštivte Amway Media .

PS: Výrobky z řady iCook nejlépe vyčistíte DISH DROPS™ Koncentrovaným přípravkem na mytí nádobí .

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím