Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Nažhavte své příjmy

Technologie v domácnosti

Uspořádejte venkovní grilování s výrobky iCook a eSpring a zvyšte v létě své příjmy.

Společnost Amway připravila na léto tři nové značkové prodejní pomůcky: iCook™ Zástěru, iCook Chňapky a eSpring™ Láhev na vodu.
Představte si, kolik pozornosti se na Vás bude upírat, když si na další grilování obléknete zástěru a chňapky značky iCook. Výrobky jsou vyrobeny ze 100% bavlny, lze je prát v pračce a jsou velice příjemné na dotek – milovníci grilování si je tedy okamžitě oblíbí. Díky citronově zeleným detailům na černém podkladě jsou výrobky elegantní a zároveň veselé.Určitě se stanou nepostradatelnými pomocníky při přípravě mnoha kulinářských pochoutek. Hostům můžete také nabídnout vodu upravenou zařízením eSpring v nové eSpring Láhvi na vodu. Láhev je vyrobena z plastu bez obsahu bisfenolu A a je vhodná pro venkovní použití. Nehrozí žádné rozbité sklenice!


Proč propagace?

VPA by měli využít každou příležitost k šíření dobrých zpráv o společnosti Amway a podnikatelské příležitosti Amway – a značkové výrobky představují fantastické prodejní pomůcky. Bylo dokázáno, že zákazníci, kteří obdrží propagační výrobek, provádí objednávky dříve a častěji než ti, kteří propagační výrobky nedostanou. Získají tak totiž hmatatelnou a trvalou připomínku Vaší společnosti a Vašich výrobků. Propagační materiály pomáhají zvýšit povědomí zákazníků o značce a zároveň posilují účinek ukázek výrobků ještě dlouho po tom, co skončíte a odejdete domů.

Proč dárky?

Zákazníci, které obdarujete propagačním výrobkem, Vás s vyšší pravděpodobností doporučí přátelům a kolegům. Podle Mezinárodní asociace pro propagační výrobky (Promotional Products Association International) navíc rozdávání takovýchto výrobků zvyšuje pravděpodobnost dalšího nákupu až o padesát procent.

Křížový prodej

Jakmile získáte zákazníkovu pozornost, nezapomeňte doporučit související nebo doplňkové výrobky. Není lepší příležitost, kdy nabízet výrobky AMWAY HOME™, než na grilování! Vařit venku je zábava, ale gril je poté třeba vyčistit a musíme také umýt mastné nádobí. Využijte tedy grilování k představení našich výrobků. Po grilování můžete s pomocí AMWAY™ Čisticího přípravku na trouby vyčistit gril a nechat DISH DROPS™ Koncentrovaný přípravek na mytí nádobí, aby se postaral o vše ostatní. Budete potřebovat jen jednu láhev – vystačí k umytí více než 30 000 talířů!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím