Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Zdravá jídla s Vaší oblíbenou pánví

Technologie v domácnosti

Připravte pokrm plný omega-3 mastných kyselin s pomocí iCook Pánve s nepřilnavým povrchem (25 cm).

Jednou z výhod návštěvy restaurace je, že po jídle nemusíme mýt nádobí. Na druhou stranu ale neovlivníme, jaké přísady se do pokrmu přidávají, jak byly získány, skladovány, připraveny nebo kolik obsahují živin.

Pro naše svědomí, optimální kondici i peněženku je proto mnohem lepší, když si většinu jídel připravíme doma.

Čím častěji ale sami vaříme, tím robustnější musí být i naše kuchyňské nástroje. Pro všechny, kdo musí investovat do nové vysoce kvalitní pánve, ale nechtějí kupovat celou sadu nádobí, máme skvělou zprávu: iCook™ Pánev s nepřilnavým povrchem (25 cm) si nyní můžete trvale zakoupit i samostatně!

Pánev je vybavena nepřilnavou vrstvou DURAMIC™, díky které lze vařit efektivně a bez použití přílišného množství tuku. Poklička z tvrzeného skla brání odpařování cenných živin, a pánev je tedy skvělou volbou při přípravě výživných jídel.

Například ryby bohaté na klíčové omega-3 mastné kyseliny na ní lze lehce osmahnout během několika minut. Vykouzlíte tak jednoduché a zároveň zdravé jídlo. Omega-3 se nachází v lososech, sardinkách a dalších tučných rybách a také v ořeších a semenech.

Zvyšte příjem omega-3 s pomocí lahodného receptu na lososa (1 porce)

© fotolia
  1. 15 ml olivového oleje

  2. 150g tenký plátek divokého lososa, s kůží

  3. Citronová šťáva a plátky citronu na ozdobu

  4. Malá hrstka růžiček brokolice

  5. Sůl a mletý pepř na dochucení

  1. Nalijte na iCook Pánev s nepřilnavým povrchem (25 cm) olej. Vložte na pánev lososa kůží dolů, ochuťte solí a pepřem a pokapejte citronovou šťávou. Smažte 2–3 minuty. Poté lososa otočte a několik minut smažte, dokud nebude hotový i uvnitř. Znovu jej pokapejte citronovou šťávou. Vyjměte lososa z pánve a dejte jej stranou.

  2. Do hrnce se slanou vroucí vodou vložte brokolici a 3–4 minuty ji povařte.

  3. Před podáváním brokolici sceďte a vložte na talíř. Nahoru dejte opečeného lososa. Ozdobte plátky citronu.

Podpora doplňků stravy

Snažte se do své každodenní stravy zařadit více potravin s obsahem omega-3 mastných kyselin. Chcete-li mít jistotu, že jich přijímáte dostatek, užívejte doplněk stravy jako např. kapsle NUTRILITE™ Omega-3 Complex.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím