Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Westend61

Jak lépe servírovat vodu

Technologie v domácnosti

Nepostradatelná eSpring Karafa na vodu je skvělým pomocníkem, když máte hosty.

Značka eSpring™ uvádí na trh moderní a stylovou skleněnou karafu, která se dokonale hodí k přenášení čerstvé vody ze zařízení eSpring na stůl. Karafa je ideální při servírování i jako připomenutí značky eSpring, ať už doma bavíte hosty nebo v obývacím pokoji pořádáte obchodní jednání.

Karafa je velice praktická a bude se skvěle vyjímat vedle servisu. Její objem je jeden litr a díky svým rozměrům se vejde do většiny lednic. Je vybavena uzamykatelným víkem se zabudovaným sítkem, takže při nalévání vody nehrozí rozlití, i pokud do ní přidáte kostky ledu, citron, mátu nebo jakékoli jiné dobroty. Jakmile hosté odejdou, stačí karafu vložit do myčky. Po umytí bude připravena na další akci.

Chcete-li svým hostům naservírovat tu nejčistší vodu, použijte eSpring Zařízení na úpravu pitné vody buď s přídavným kohoutkem, nebo k existujícímu kohoutku. eSpring je nejprodávanější značkou domácích systémů na úpravu pitné vody na světě* a její patentovaný uhlíkový filtr zachycuje částice 300 až 500krát drobnější než lidský vlas. Mezi další funkce zařízení eSpring patří:

  1. Monitorovací systém, který Vám oznámí, zda uhlíkový filtr a UV lampa fungují správně.

  2. Technologie okamžitého zapnutí „Instant On“. UV lampa uvnitř zásobníku se zapne, jen když otočíte kohoutkem. Voda tedy poteče studená, protože ji UV lampa nebude zahřívat.

  3. Vkusný a elegantní design, který šetří místo.

S pomocí nové eSpring Karafy na vodu budete moci hostit obchodní partnery či potenciální zákazníky opravdu stylově. Může se stát středobodem Vaší další akce.

*Dle analýzy globálních tržeb za rok 2014 provedené společností Verify Markets.

Související obsah

Certifikace NSF: skvělé zprávy pro značku iCook!

Technologie v domácnosti

více

Cesta za čistou vodou

Technologie v domácnosti

více

Romantická večeře

Technologie v domácnosti

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím