Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images / Frank van Delft

Tři skvělé rady, jak na grilovačku

Technologie v domácnosti

Poradíme Vám, jak uspořádat pohodovou venkovní grilovačku, a nabídneme recept na salátovou přílohu.

Díky krásnému počasí máme dokonalou příležitost sejít se s obchodními partnery z naší skupiny na grilovačce, lépe se navzájem poznat a oslavit nejnovější úspěchy. Přečtěte si několik jednoduchých rad, které promění Vaši oslavu pořádanou na dvoře nebo třeba i na střeše na uvolněnou a zároveň působivou akci. Nevíte, jakou připravit přílohu? Nevadí! Ve spodní části této stránky naleznete jednoduchý recept, který zachutná každému!

1) U jídla vsaďte na jednoduchost

Je léto! Co nejvíce pokrmů si připravte předem a maximálně využívejte svůj gril. Každoroční stálicí jsou na našich talířích přílohy jako grilovaná kukuřice či těstovinový salát (recept níže). Jejich nákup Vás nezruinuje a příprava je velice rychlá.

2) Vytvořte příjemnou atmosféru

Připravte půdu pro dokonalý den nebo večer. Správnou atmosféru podpoříte několika svíčkovými žárovkami (o žárovky LED se nebudete muset během akce starat) a řadou světel podél zahradního plotu nebo zábradlí balkonu. Budete-li párty pořádat během dne, oprašte badmintonové rakety nebo sadu na kroket a dopřejte si špetku zdravého soutěžení. Pokud jsou pozvány i děti, nezapomeňte připravit nějaké hry nebo jinou zábavu vhodnou pro jejich věk. Párty si tak užije úplně každý.

3) Používejte správné nástroje

Nezapomeňte hostům nabídnout dostatek vody v eSpring™ Džbánu. iCook™ Sada pěti nožů a iCook Základní sada Vám při vaření zajistí skvělou kontrolu a stabilitu. iCook Malý nůž s 13centimetrovou čepelí je ideální k vykosťování masa a odstraňování tuku. Součástí sady je i Zásobník pro ukládání nožů, ve kterém každý nůž snadno rozpoznáte. Nic hosty neodradí více než ušpiněný gril, takže jej vyleštěte L.O.C.™ Čisticím prostředkem na kov.

Těstovinový salát na grilovačku

Porce pro 6 osob

© fotolia

Suroviny:

  1. 3 balení předpřipravených čerstvých tortellini (asi 225 g)

  2. 150 g rukoly

  3. 3 hrsti piniových ořechů (pražených nebo neupravených)

  4. 2 hrsti na slunci sušených rajčat

  5. 12 polévkových lžic Extra panenského olivového oleje od Amway

  6. 3 polévkové lžíce pesta alla genovese

  7. Mořská sůl

  8. Černý pepř

1. V iCook 4litrovém hrnci s pokličkou uvařte v osolené vodě tortellini podle pokynů na obalu. Poté je sceďte a ochlaďte v iCook 4litrovém pařáku. Rukolu umyjte a nechejte okapat. Piniové ořechy opečte na neomaštěné pánvi a svým oblíbeným nožem iCook nakrájejte sušená rajčata na široké proužky. Do pesta přimíchejte olivový olej.

2. Vlažné tortellini smíchejte s piniovými ořechy, sušenými rajčaty a pestem s olejem. Dochuťte solí a pepřem. Posypejte rukolou a podávejte jako lahodnou přílohu ke grilovaným dobrotám. Tip: Celý pokrm posypejte strouhaným parmazánem.

Související obsah

Romantická večeře

Technologie v domácnosti

více

Využijte období svátků s XS Power Drink

Aktivní životní styl

více

Potraviny dle ročních období

Technologie v domácnosti

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím