Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Certifikace NSF: skvělé zprávy pro značku iCook!

Technologie v domácnosti

Nádobí iCook je nyní certifikováno v souladu se standardy NSF.

Plánujete nákup nového nádobí? Pokud Vy a Vaši zákazníci toužíte po kvalitě, je pro Vás řada iCook™ ideální. Nedávno totiž získala certifikaci vysoké odolnosti a bezpečnosti pro veřejné zdraví. Nádobí iCook bylo chytře navrženo k stohovatelnému vaření a optimalizuje rozvod tepla, takže šetří místo, energii i peníze. Každý hrnec a pánev spolupracují s ostatními díly, zachovávají v pokrmu živiny a umožňují používat méně tuku. Výsledek je pokaždé výtečný.

Vysoký standard

Můžete si být jisti, že řada iCook nabízí ověřenou kvalitu. S hrdostí oznamujeme, že nádobí iCook získalo certifikaci špičkové globální nezávislé organizace NSF International, která působí v oblasti veřejného zdraví a bezpečnosti. NSF International byla založena v roce 1944, takže má více než 70 let zkušeností.

Aby se značka iCook k získání certifikace pro výrobky pro domácnost NSF Home Product Certification kvalifikovala, musela projít řadou přísných testů, které ověřily kvalitu výrobků, jejich výkonnost, materiál a rovněž soulad s předpisy. Získání certifikace tedy potvrzuje, že nádobí iCook splňuje vysoké standardy v oblasti bezpečnosti pro spotřebitele, kvality a odolnosti. Ověření navíc provedla nezávislá testovací laboratoř a certifikační orgán.

Jednoduché a odolné

Nádobí iCook využívá metodu vaření VITALOK™, která umožňuje připravovat pokrmy v páře ve vlastním tuku a šťávě. Jsou tedy ideální pro všechny, kdo se snaží snížit hmotnost a jíst zdravěji! Všechny pánve jsou potaženy trojitou nepřilnavou vrstvou DURAMIC™, takže jsou neobyčejně odolné proti poškrábání.

Ověřená kvalita

Nádobí iCook můžete zákazníkům představovat s hrdostí. Nezapomeňte, že nic nezapůsobí lépe než ukázky výrobků. Umožněte zákazníkům, aby si výrobky sami vyzkoušeli, a mohli se seznámit s jejich kvalitou. Vezměte s sebou zeleninu a ovoce a připravte lahodný ovocný salát nebo použijte jednu z nablýskaných pánví. Zákazníci si vynikající kvality výrobků povšimnou, jen co se na ně podívají.

Související obsah

Romantická večeře

Technologie v domácnosti

více

Nažhavte své příjmy

Technologie v domácnosti

více

Potraviny dle ročních období

Technologie v domácnosti

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím