Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Naučte se něco nového: cesta za čistou vodou

Technologie v domácnosti

Víte, jak se čistá voda dostane do Vaší sklenice? Náš animovaný videoklip tento proces objasňuje od začátku až do konce.

Až si budete příště nalévat sklenici chladivé a čisté vody, zkuste chvíli popřemýšlet, odkud voda pochází. Odpověď nemusí být tak jednoduchá, jak se může na první pohled zdát! Náš poučný animovaný videoklip Vás provede cestou od zdroje vody až k Vám domů, kde snad již máte nainstalované zařízení eSpringTM, které ji dokonale vyčistí.

  • 240p
  • 360p
  • 480p
  • 720p

I upravenou vodu totiž mohou kontaminovat nečistoty a staré potrubí. Jak tedy zařídit, aby voda, kterou doma používáte, byla čistá? Na konci cesty stojí eSpring Zařízení na úpravu pitné vody, které Vám i celé Vaší rodině čistou pitnou vodu zajistí. Více se dozvíte ve videoklipu výše.

Související obsah

Koncentrované tablety do myčky na nádobí

Péče o domácnost

více

Dodejte mozku živiny

Růst a odměny

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím