Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Potraviny dle ročních období

Technologie v domácnosti

Výhody stravování na základě ročních období.

Myšlenka konzumace potravin dle ročních období není tak nová, jak by se mohlo zdát. Odborníci na výživu i šéfkuchaři o výhodách tohoto typu stravování hovoří již několik let. Léto se rychle blíží a Vy zjišťujete, že společně s ním dozrávají i rozmanité druhy ovoce a zeleniny, o čemž se jasně přesvědčíte i na farmářských trzích, které hrají všemi barvami.

Proč je tedy dobré jíst ovoce a zeleninu dozrávající v příslušném ročním období? Představíme Vám několik výhod.

Šetříte peníze i životní prostředí

Když tyto potraviny dozrají, bude jich všude dostatek. Povšimnete si, že se jejich cena významně sníží. Doprava potravin pěstovaných blízko místa prodeje je totiž levnější a obchody navíc musí zralé potraviny prodat během relativně krátké doby, než se zkazí. Nákupem místních potravin navíc snížíte dopady na životní prostředí a podpoříte i místní ekonomiku!

Léto nabízí neuvěřitelnou pestrost

Přes léto je všude spousta ovoce a zeleniny a je tedy ideální dobou, kdy do jídelníčku zařadit čerstvé a sezónní potraviny. Díky této pestrosti můžete jakýkoli pokrm oživit nejrůznějšími způsoby. Zvažte rovněž, zda by nebylo vhodné svou každodenní stravu doplnit výrobky značky bodykey by NUTRILITETM. Vychutnat si můžete polévky, koktejly a tyčinky, takže Vaše strava bude zdravá, ale nikoli nudná.

Jak na chutnou a zdravou stravu

Není žádným tajemstvím, že ovoce a zeleninu je nejlepší konzumovat v době, kdy zrají. Právě tehdy jsou totiž plné chuti i živin. Přípravu pokrmů usnadní iCookTM Sada pěti nožů. Tyto nože byly navrženy tak, aby se s nimi co nejlépe pracovalo a byly co nejstabilnější. Takové vlastnosti se hodí obzvláště v situacích, kdy se snažíte zvítězit nad tuhým artyčokem nebo při boji s ananasem! Součástí sady je i zásobník pro ukládání nožů, který nože chrání a umožňuje jejich snadnou rozpoznatelnost.

V sadě naleznete iCook Malý nůž, který je ideální k vykosťování masa, odřezávání tuku a krájení ovoce. Sada obsahuje i iCook Nůž na čištění ovoce a zeleniny, který je vhodný na loupání ovoce a zeleniny a je skvělým každodenním kuchyňským pomocníkem.

Pokud Vám dochází nápady, jak tyto potraviny zahrnout do svého jídelníčku, pomůže Vám online platforma
Můj bodykey trenér
. Na platformě naleznete širokou škálu lahodných receptů, rad a tipů pro zdravé a sezónní stravování.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím