Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Čistá a průzračná

Technologie v domácnosti

Jak zajistit, aby voda, kterou pijete, byla tak čistá, jak vypadá.

Voda by měla být tím nejčistším, co konzumujeme. Být chutná, průzračná a prospěšná pro náš organismus. Je tomu ale tak vždy?

Potenciální znečišťující látky ve vodě

Existuje mnoho důvodů, proč voda, kterou pijeme, nemusí být tak čistá, jak by měla. Příčinou je obzvláště průmyslové znečištění a neefektivní likvidace odpadu. Voda ale může být znečištěna rovněž zplodinami ze vzduchu.

Navíc není vždy tak kvalitní, jak se domníváme, a dlouhodobé vystavení znečištěné vodě může obzvláště v rozvojových zemích způsobit lidem závažné zdravotní potíže.

Ochrana, které můžete důvěřovat

Nejdůležitější je naše duševní pohoda. Potřebujeme vědět, že voda, kterou pijeme my i naše děti, je bezpečná. Ve většině evropských zemí je naštěstí nezávadná alespoň voda, která teče z kohoutků. Často je však tak intenzivně ošetřena chlorem, že nám její chuť může být nepříjemná.

Řešením společnosti Amway je vodní filtr zlepšující chuť, vůni a průzračnost vody, kterou pijeme. eSpringTM Zařízení na úpravu pitné vody ničí 99,99 % choroboplodných bakterií a virů přenášených pitnou vodou. Je rovněž schopno odstranit více než 160 znečišťujících látek z nichž více než 145 může mít negativní vliv na naše zdraví. Jedná se o naprosto jedinečnou výhodu a zařízení navíc odstraňuje i nepříjemnou chuť a pach chloru.

Zařízení má pro Vás navíc obrovský potenciál při zvyšování příjmů! Sečtete-li peníze, které během roku utratíte za balenou vodu, uvidíte, že systém na úpravu pitné vody Vás vyjde mnohem levněji. Jedná se o úžasnou investici.

Nyní si můžete zakoupit rovněž prodlouženou záruku, která k záruce výrobce Amway přidá další tři roky (povšimněte si nových objednacích čísel!), takže Vy i Vaši zákazníci si budete moci užívat klidu a pohody ještě déle.

Další obchodní a právní informace naleznete po přihlášení na internetové stránky Amway.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím