Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Čistý DOMOV

Péče o domácnost

Sváteční období je za námi. Nastal čas na úklid a čerstvý vstup do nového roku.

Značka AMWAY HOME™ nabízí jedinečnou řadu vysoce účinných přípravků na praní a úklid domácnosti, s jejichž pomocí Váš domov ožije! Přípravky jsou dostatečně silné, aby si poradily i s tou nejodolnější špínou, a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí a k Vaší rodině. Výrobky AMWAY HOME jsou bezkonkurenční díky patentované technologii BIOQUEST FORMULA™. Její přírodní složky z kokosu, citrusů a minerálních látek zajišťují, že nemusíte mít obavy z nebezpečných výparů nebo škodlivých usazenin.

Představujeme Vám tři nejprodávanější výrobky AMWAY HOME:

Povrchy

Právě zde vše před 50 lety začalo. Úplně první výrobek Amway: L.O.C.™ Víceúčelový čisticí prostředek. Je natolik všestranný, že má v domě stovky využití. Naše zkušenost: s pomocí L.O.C. Víceúčelového čisticího prostředku lze čistit všechny povrchy, které lze čistit vodou.

Nádobí

S pomocí DISH DROPS™ Koncentrovaného přípravku na mytí nádobí můžete snadno navázat kontakt se zákazníky, protože se jedná o jeden z nejoblíbenějších výrobků, které si zákazníci kupují jako první. DISH DROPS Koncentrovaný přípravek na mytí nádobí obsahuje vysoce kvalitní a účinné čisticí složky, které jsou jak koncentrované, tak biologicky rozložitelné. Přípravek je drsný ke špíně, ale Vaše ruce hydratuje a zanechává hebké.

Prádlo

Díky unikátní kombinaci bio-enzymů, biologicky rozložitelných čisticích složek, přírodního změkčovače vody a bělicích přídavných látek odstraní přípravek SA8™ Premium Koncentrovaný prací prášek veškerou špínu a odolné skvrny. Obchodní argumenty: dermatologicky testováno, snadno se vymývá, nezanechává usazeniny, které by dráždily pleť.

Více informací o řadě výrobků péče o domácnost naleznete na internetových stránkách naší společnosti.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím