Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Blyštivé skleněné nádobí

Péče o domácnost

Díky vylepšenému složení DISH DROPS Tablet do myčky na nádobí si Vaše sklenice zachovají lesk

Naše nádobí musí být přece čisté – vždyť jsme je právě myli v myčce – při vysokých teplotách a celou hodinu! Někdy ale po vytažení skleněných mís a sklenic z myčky zjistíme, že po umytí nevypadají vůbec dobře – že jsou snad v ještě horším stavu, než když jsme je do myčky vkládali.

Naleptávání sklenic není způsobeno jen třením během mycího cyklu, ale též čisticími prostředky používanými v myčkách v kombinaci s měkkou vodou – a tento proces je nezvratný. A když se přidají i skvrny způsobené usazeninami z čisticích prostředků, začnete se sami sebe ptát, zda opravdu chcete tyto opotřebované sklenice ještě někdy přiložit ke rtům! Mnozí z nás v dnešní době považují naleptávání a skvrny za normální – je to sice frustrující, ale alespoň jsme rádi, že již nemusíme po jídle umývat nádobí ručně.

Vyšší účinnost

Tým vědců pracujících pro značku AMWAY HOMETM tento problém řešil a nalezl odpovědi, takže společně s našimi zákazníky budeme moci myčky na nádobí využívat bez obav a nemusíme se stydět vytáhnout skleněné nádobí z kredence.

Původní složení DISH DROPSTM Tablet do myčky na nádobí jsme vylepšili a patentovali. Nové složení je vybaveno jedinečným systémem pro snížení vzniku skvrn. Nezáleží, jestli máte tvrdou nebo měkkou vodu – skvrny a povlaky způsobené mytím v myčce budou minulostí. Nové složení je účinnější při mytí v měkké vodě, takže snižuje pravděpodobnost, že by naleptávání kdy zničilo Vaše skleněné nádobí.

Více pohodlí, méně obalů

Pro zvýšení Vašeho pohodlí byl prášek stlačen do snadno použitelných tablet v rozpustných obalech, takže se čisticího prostředku vůbec nemusíte dotýkat, ani z něj odstraňovat žádnou fólii. Další výhodou nových tablet je ve srovnání s jejich předchůdci vyšší šetrnost k životnímu prostředí. Nové balení je kompaktnější než kdy dříve, stále v něm ale naleznete 60 tablet. Tablety navíc zajišťují vynikající mycí účinnost již při 40 stupních – ušetříte tedy za energii!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím