Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Oblíbený výrobek je nyní ještě lepší

Péče o domácnost

Jeden z nejoblíbenějších pracích prášků značky SA8 prošel změnami.

Se změnou ročního období se mění i barvy přírody. Krása prostředí kolem nás nám vyrazí dech v každém období ať už oslnivou zelení jara či výraznými, rezavě rudými barvami podzimu. Mnoho lidí se změnou ročních období mění i barvy oblečení, a možná se tak podvědomě snaží odrážet krásu krajiny.

Chcete-li barvy svého oblečení chránit, vyzkoušejte AMWAY HOMETM SA8TM Color Prací prášek na barevné prádlo. Tento skvělý výrobek má nové složení, takže je nyní ještě účinnější než dříve. Nové složení bude na trh uvedeno již tuto sezónu.

Novinky

SA8 Color Prací prášek na barevné prádlo s novým složením obsahuje efektivnější polymer, který pečuje o barvy, a inovované základní složení, které zachovává intenzitu barev. Oblečení tak vypadá déle jako nové a barvy déle zachovají zářivý vzhled. Vůně tohoto prášku se nezměnila a je stejně svěží jako dříve. Vylepšený SA8 Color Prací prášek na barevné prádlo snadno poznáte díky označení „NEW“ na obale.

Ukázky výrobků řady AMWAY HOME jasně upozorní na výhody daného výrobku, takže zákazníci tyto výhody snadněji pochopí. K SA8 Color Pracímu prášku na barevné prádlo s novým složením se vztahují tyto ukázky:

  1. Nová ukázka explodujících krystalů předvádí, jak rychle se výrobek rozpouští i ve studené vodě. Uvidíte, jak výrobek doslova „exploduje“ ze lžičky, když jej umístíte do vody. Navíc nezanechává usazeniny ani nevytváří hrudky. Zkuste najít konkurenční výrobek s takovou účinností!

  2. Vylepšeno: Kladný vliv má změna složení tohoto výrobku i na ukázku průzračnosti, protože se rozpouští ještě rychleji a průzračněji, zatímco mnoho konkurenčních prášků na praní vodu zakalí.

  3. Zachováno: Ukázka ochrany barev a ukázka, že prášek nezanechává stopy.


Již nyní se můžete Vi i Vaši zákazníci těšit na to, až si vylepšení tohoto vysoce účinného výrobku vyzkoušíte. Zatím se můžete nechat ohromit jeho účinky díky ukázkám. Podívejte se na stránky www.amwaymedia.eu/cz

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím