Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Dovolená bez poskvrny

Péče o domácnost

Společnost Amway v létě zlepší vzhled Vašeho automobilu a pomůže na vozovce chránit Vaši rodinu.

Motor burácí a před Vámi se rozprostírá nekonečná cesta. Nastal čas dovolených – čas sbalit si kufry, naskočit do auta a zamířit za dalším skvělým dobrodružstvím. Než ale vyrazíte, udělejte svému automobilu laskavost – řada speciálních čistících výrobků od Amway Vás dokonale připraví na cestu.

Zajistěte si skvělý výhled!

Není nic důležitějšího než zajištění bezpečnosti – a výrobek PermaClear® Přípravek na ošetření skel automobilů Vám s tím pomůže. Jeho použití je velice snadné. Výrobek stačí přidat do ostřikovačů čelního skla Vašeho automobilu, čímž si zajistíte dobrou viditelnost za jakýchkoli podmínek – obzvláště ve špatném počasí, kdy je viditelnost nejnutnější.
Výrobek PermaClear zajistí čelnímu sklu nepřilnavou vrstvu polymeru, díky které bude sklo zářivě čisté již od prvního pohybu stěračů. Snadněji se též z čelního skla odstraňuje mrtvý hmyz a snižuje se dokonce i hluk a opotřebení stěračů.

Dodejte automobilu lesk!

Chcete, aby Váš automobil vypadal zase jako nový? SILICONE GLAZE™ Lesk na auta není jen obyčejný lesk. Jedná se o jedinečnou směs vosků a multisilikonů, které jemně odstraní nečistoty, špínu a starý lesk, aniž by došlo k poškození laku automobilu.
Váš automobil se bude nejen vysoce lesknout, ale získá též dlouhodobou ochranu. Tento všestranný výrobek lze navíc použít na lodě, karavany, domácí spotřebiče, a dokonce i na keramické dlaždice a kuchyňské linky.

Nezapomeňte na osvěžení!

Když už se Váš automobil zvenku dostatečně blyští, je načase udělat něco i pro jeho interiér. Bez ohledu na to, kam máte na dovolené namířeno, Vám AMWAY GREEN MEADOWS™ Koncentrovaný osvěžovač vzduchu po jediném použití připomene svěžest jarní louky. Jedinečná složka tohoto osvěžovače NEUTRALODORTM neutralizuje a odstraňuje nepříjemný zatuchlý zápach.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím