Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Voda pro život

Péče o domácnost

Zařízení eSpring zajistí kvalitní čistou vodu celé Vaší rodině.

Podle Organizace spojených národů se kvalita vody stala celosvětovým problémem: „Každý den se do světových vod vylijí miliony tun nedostatečně upravené odpadní vody a průmyslového a zemědělského odpadu. Každý rok přijmou jezera, řeky a delty znečištění v množství srovnatelném s hmotností celého lidstva – téměř sedmi miliard lidí. Každý rok zemře více lidí na následky nezdravé vody než na následky všech forem násilí, včetně válek – a největší dopady pociťují děti mladší pěti let. Kvalita vody ve světě je stále více ohrožena růstem populace, rozšiřováním průmyslových a zemědělských aktivit a změnou klimatu, která může zapříčinit změnu globálního hydrologického cyklu.“

Čistá a bezpečná voda je zcela zásadní pro přežití všech živých organizmů. U lidí hraje rozhodující roli snad ve všech tělesných orgánech a v pěti nejdůležitějších tělesných funkcích – v životě buněk, v chemických a metabolických reakcích, v přenosu živin, v řízení tělesné teploty a v odstraňování odpadních látek.

Voda přispívá též k udržování obvyklých fyzických a kognitivních funkcí a k udržování obvyklého řízení tělesné teploty.

Pokročilá technologie

eSpring™ Zařízení na úpravu pitné vody je výsledkem dvacetiletého výzkumu v oblasti technologií na úpravu pitné vody. Zařízení bylo navrženo a vyvinuto inženýry a vědci společnosti Amway, kterým bylo na celém světě uděleno nebo na udělení čeká 270 patentů v oblasti úpravy vody.

Speciální UV lampa obsažená v zařízení eSpring zničí více než 99,99 % vodních bakterií a virů, které mohou způsobovat nemoci. Vícefázový uhlíkový filtr patentovaný v USA efektivně odstraňuje zápach a chuť chlóru, částečky nečistot a více než 140 možných škodlivých látek, které mohou poškodit Vaše zdraví.

Voda, které můžete věřit

eSpring Zařízení na úpravu pitné vody bylo prvním systémem na trhu, který splňoval tři hlavní standardy kvality vody institutu NSF International/ANSI. Chcete-li o kvalitě vody ve Vaši zemi zjistit více, navštivte program zaměřený na vodu v rámci Systému monitorování globálního životního prostředí (Global Environment Monitoring System, GEMS) Organizace spojených národů a prohledejte databázi celosvětové kvality vody GEMStat.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím