Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Člen domácnosti

Péče o domácnost

L.O.C. Víceúčelový čisticí prostředek je již více než půlstoletí naším vůbec nejprodávanějším výrobkem

Je úžasné, když si uvědomíme, že L.O.C.TM Víceúčelový čisticí prostředek, který letos slaví šedesátiny, byl jedním z vůbec prvních biologicky odbouratelných, koncentrovaných, víceúčelových čisticích prostředků na světě. To, že již před více než půlstoletím si byla nějaká společnost tolik vědoma své odpovědnosti vůči životnímu prostředí, je skutečně impozantní.

S mírně upraveným názvem, ale stále s hrdým objednacím číslem 0001, se L.O.C. Víceúčelový čisticí prostředek stal od té doby součástí mnoha domácností – a také naším nejprodávanějším výrobkem.

Je účinný, odstraňuje nečistoty a usazeniny na všech omyvatelných površích, a přesto je šetrný k rukám, a to díky systému BIOQUEST Formula, který obsahuje složky pocházející z přírodních rostlin a minerální látky, včetně kokosového oleje a soli. Neobsahuje fosfáty, silné kyseliny nebo bělidla na bázi chloru a je zcela biologicky odbouratelný. Jak ho tedy spolu s dalšími výrobky řady L.O.C. můžeme nejlépe využít k čištění našich domovů?

V koupelně

V koupelně můžeme L.O.C. Víceúčelový čisticí prostředek použít k omývání glazovaných dlaždic, regálů, držáků zubních kartáčků – v podstatě jakýchkoli omyvatelných povrchů. Můžete jím také umývat kamenné, mramorové nebo linoleové podlahy. Do kbelíku jednoduše přidejte 30 ml na 5 litrů vody, omyjte příslušné povrchy a otřete je dosucha měkkým hadrem. Čisticí prostředek nemusíte oplachovat, protože nezanechává žádné šmouhy ani rezidua. K odstranění skvrn od tvrdé vody a vodního kamene v dřezu, vaně nebo sprchovém koutě však používejte speciální L.O.C. Čisticí prostředek pro koupelny!

V kuchyni

L.O.C. Víceúčelový čisticí prostředek můžete bezpečně použít na varné desky, chladničky (včetně boků a horní desky), kuchyňské desky a omyvatelné stěny. Použijte výše uvedený poměr ředění. Věnujte pozornost vnitřku chladničky a nebuďte líní: před otřením povrchů vyjměte jednotlivé přihrádky a další obsah chladničky. Otřete vnitřní strany dvířek kredence, povrchy polic a přihrádky v zásuvkách – nečistoty se jednoduše uvolní. A nezapomeňte na odpadkový koš, kde rády číhají bakterie!

V ostatních místnostech

L.O.C. Víceúčelový čisticí prostředek je skvělý pomocník, který zbaví nečistot a bakterií i malá zákoutí a skulinky v domácnosti. Zde je několik míst, která mohou Vašemu slídivému zraku uniknout:

  1. Dálkový ovladač televizoru

  2. Telefonní aparát

  3. Okenní parapety

  4. Horní deska šatníku

  5. Lakované dřevo jako např. zárubně

  6. Vypínače světel

  7. Dveřní koule a kliky

  8. Kovové žaluzie v kuchyni a ložnici

  9. Lopatky stropních ventilátorů

Již šedesát let na trhu a stále nejprodávanější! L.O.C. Víceúčelový čisticí prostředek se již od roku 1959 s důvěrou používá v domácnostech po celém světě a jeho úspěch bude i nadále pokračovat!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím