Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Shutterstock

Čisté podnikání

Péče o domácnost

Noví zákazníci? Šest účinných, udržitelných výrobků, které Vám usnadní získávání nových zákazníků

Jestliže chcete oslovit nové zákazníky, máme pro Vás pár skvělých výrobků, které Vám pomohou navázat konverzaci. Podívejte se na ukázky a sami zákazníkům ukažte, jakých skvělých výsledků lze dosáhnout!

1. Účinný a udržitelný

L.O.C.™ Víceúčelový čisticí prostředek byl prvním výrobkem společnosti Amway, který v roce 1959 Rich DeVos a Jay Van Andel uvedli na trh (obj. č. 0001). Byl jedním z prvních biologicky odbouratelných, koncentrovaných víceúčelových čisticích prostředků.

Prodejní argument: Tento účinný výrobek, který se výborně prodává, účinně bojuje se špínou i nečistotami a zanechává omyvatelné povrchy zářivé, bez jakýchkoli šmouh a zbytků. Jeho složky jsou přírodního původu a jsou šetrné k rukám.

Ukázka - Zeptejte se zákazníka, jestli mu tyto vlastnosti můžete ukázat v kuchyni. Vezměte si s sebou měkký hadřík.

2. Funguje jako mávnutím kouzelného proutku

Skvrny od másla, oleje a omáček mohou Vaše oblíbené oblečení snadno zničit. Než dáte oblečení do pračky, nastříkejte na skvrny SA8™ Předpírací sprej. Obsahuje jedinečnou směs rozpouštědel a povrchově aktivních látek a má jemnou citrusovou vůni.

Prodejní argument: Sprej odstraňuje skvrny bez drhnutí či namáčení. Obzvláště účinně odstraňuje nečistoty z límečků a manžet košilí. Jeden sprej si dokáže poradit s 80 košilemi!

Ukázka - Zeptejte se, jestli můžete sprej aplikovat na límeček použité košile, a poproste zákazníka, aby Vás informoval, zda byl s výsledkem po praní spokojený.

3. Všestranná účinnost

Dalším vhodným výrobkem, který Vám získá nové zákazníky, je SA8 Univerzální bělicí prostředek. Skvěle se hodí k předpírání, kdy pomáhá odstranit skvrny z textilií. Dále je šetrný k životnímu prostředí (všechny složky jsou biologicky odbouratelné).

Prodejní argument: SA8 Univerzální bělicí prostředek si účinně poradí i s obtížně odstranitelnými skvrnami. Je také užitečným pomocníkem v kuchyni, protože dokáže odstranit zažrané skvrny od čaje či kávy v hrnečcích a konvicích.

Ukázka - Vezměte s sebou hrneček s jemnými skvrnami od taninu a zákazníkovi použití názorně ukažte.

© Shutterstock

4. Méně znamená více

Výrobkem, jehož účinnost snadno prokážete, je DISH DROPS™ Koncentrovaný přípravek na mytí nádobí. Má příjemnou citrusovou vůni a obsahuje aloe vera a přírodní výtažky, takže je šetrný k rukám.

Prodejní argument: Jediná kapka tohoto vysoce koncentrovaného tekutého přípravku si poradí s mastnotou i přischlým jídlem a zanechá keramické i skleněné nádobí, příbory, hrnce i pánve zářivě čisté.

Ukázka - Zeptejte se, zda můžete vlastnosti výrobku ukázat na hrníčku nebo talíři, který čeká na umytí.

5. Odstraňuje mastnotu

Speciální složení AMWAYČisticího přípravku na trouby změkčuje, odstraňuje a rozpouští mastnotu a připečené potraviny, takže špínu po nezbytně dlouhé době působení stačí jednoduše setřít. Lze jej použít v troubách i na rošty v troubě, náčiní na barbecue, opékací pánve, rožně apod.

Prodejní argument: Ačkoli je gel vysoce účinný, je neabrazivní. Snadno se nanáší (součástí balení je i štětec) bez nutnosti silného drhnutí či seškrabávání.

Ukázka: Zeptejte se zákazníka, jestli můžete působení výrobku ukázat na malé ploše trouby. Nejprve si přečtěte pokyny a použijte přiložený štětec.

6. Čisté jako křišťál

SEE SPRAYTM Čisticí prostředek na sklo obsahuje čpavek a odmašťovadlo, které odstraní mastnotu i nečistoty. Skleněné povrchy, jako jsou okna a zrcadla, zanechává zářivě čisté a lesklé.

Prodejní argument: SEE SPRAY Čisticí prostředek na sklo účinně funguje i na jiných površích (včetně plastu, keramiky, porcelánu a chromu), je tudíž ideální pro úklid po celém domě.

Ukázka - Použijte čisticí prostředek na malé zrcátko, a pokud vzbudíte zákazníkův zájem, zeptejte se ho, jestli můžete vyčistit malou plochu okna nebo jiného povrchu.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím