Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© ©STOCKSY / LUMINA IMAGES

Nekončící zábava

Péče o domácnost

Po večírku umyjte nádobí snadno a rychle.

Všichni si občas najdeme důvod k uspořádání večírku, například oslavu narozenin, výročí, úspěchu nebo setkání po letech. Příprava může být velice zábavná. Musíme se rozhodnout, co podávat, jaké dekorace umístit na stůl a jakou hudbou dotvořit atmosféru.

Po večírku

Chcete-li ale připravovat a podávat rozmanitá jídla a nápoje, budete muset použít nádobí, kuchyňské náčiní, nástroje, příbory, sklenice a hrnky nejrůznějších tvarů a velikostí. Po večírku budete muset vše naskládat do myčky, umýt v ruce nebo obojí. Na konečný výsledek mají obrovský vliv vysoce kvalitní výrobky.

Mytí nádobí nemusí být otrava

© © STOCKSY / JULIAKAPELOVA

Mytí nádobí Vám usnadní značka DISH DROPS™. Proč ale neudělat zábavu i z plnění a vyprazdňování myčky nebo drhnutí pánví? Pusťte si při práci energickou hudbu nebo zábavný podcast. O ducha večírku tak nepřijdete ani při leštění nádobí!

Jak na mytí v myčce

Než nastavíte myčku, nasypte do příslušné přihrádky správné množství DISH DROPS Prášku do myčky na nádobí nebo vložte jednu praktickou DISH DROPS Tabletu do myčky na nádobí. Tip: Obal jednotlivých tablet je rozpustný, takže ho nemusíte sundávat!

Oba výrobky DISH DROPS do myčky na nádobí obsahují složky, které změkčují tvrdou vodu a také minimalizují naleptávání a skvrny na skleněném nádobí. Bělení kyslíkem a účinné soli a enzymy pomáhají odstraňovat i odolné zbytky jídla. Jakmile mycí cyklus skončí a Vy začnete z myčky vytahovat své oblíbené nádobí, určitě oceníte, že jste si zvolili tu správnou značku!

Pomoc je po ruce

Díky svému účinnému složení zvládne i trošička DISH DROPS Koncentrovaného přípravku na mytí nádobí hodně práce. Nevěříte? Podívejte se na videoukázku s bublinkami! Tento tekutý přípravek odstraňuje mastnotu a omáčky i ve studené vodě. Zároveň je šetrný k životnímu prostředí, protože 84 % jeho složek je získáváno z přírody. Výtažky z rostliny shiso pečují při umývání nádobí o Vaše ruce.

Pokud je při odstraňování nečistot z hrnců a pánví potřeba trošku větší síla, můžete tento výrobek použít jako účinný přípravek pro přednamáčení. Nebo můžete mírně přitlačit DISH DROPS SCRUB BUD™ Nerezovými drátěnkami!

Související obsah

Koncentrované tablety do myčky na nádobí

Péče o domácnost

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím