Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Mini trio SA8 dokáže zázraky

Péče o domácnost

Praní bude radost díky malým balením našich klasických tekutých pracích prostředků.

Pokud jste mladý člověk nebo studujete na univerzitě a poprvé v životě bydlíte sami, péče o domov a zažití běžných postupů může nějakou dobu trvat. Jakmile opadne nadšení ze stěhování a usadíte se ve svém novém domově, přijde čas zorganizovat si běžné domácí práce, a to včetně praní.

Chceme Vám to co nejvíce usnadit. Proto pro Vás máme sadu tří malých lahviček tekutých pracích prostředků SA8™, která obsahuje 250ml verze Tekutého pracího prostředku SA8 na běžné prádlo, SA8 Black pro tmavé a černé prádlo a SA8 Delicate pro hedvábí, vlnu nebo jiné jemné látky. Tyto mini verze nezabírají téměř žádné místo a jsou skvělé také pro lidi, kteří s prádlem cestují – například do samoobslužné prádelny, nebo na cesty.

Malé balení na dlouhou dobu

Tekuté prací prostředky SA8 byly zkoušeny a testovány a díky jejich koncentrovanému složení stačí pouze malé množství výrobku na důkladné vyprání oblečení. 250ml balení vystačí na osm pracích cyklů nebo dva měsíce, pokud perete každý týden. Mezi baleními plné velikosti a těmito zmenšeninami není žádný rozdíl ve složení, takže získáte všechny výhody bez ohledu na to, kterou verzi používáte.

Všechny tři tekuté prací prostředky SA8 obsahují přírodní bioenzymy, které odstraňují odolné skvrny a zachovávají původní barvu a strukturu oblečení. Svěže a neutrálně voní a jsou vhodné pro praní při jakékoli teplotě, což je skvělé, pokud se snažíte šetřit energii a perete ve studené vodě. Kromě toho báječně fungují s SA8 Změkovači tkanin, které jsou dostupné s vůní Zahradní květy a Alpská květena.

Praní nemusí být nuda

S efektivním plánováním si stále můžete užívat společenského života, aniž byste se zamotali do domácích prací. Stále se musíte nořit do hromady špinavého prádla? Perte pravidelněji a v době, kdy na to nemusíte myslet. Například můžete pračku naložit před tím, než si na notebooku pustíte oblíbený film. Vaše pračka udělá svou práci, když budete odpočívat, a po skončení filmu bude hotové i Vaše prádlo – připravené na sušení.

Uklizeno pro hosty

Čisté prádlo není jedinou věcí, o kterou byste se měli starat. Chcete mít také uklizeno pro hosty, než dorazí nebo až odjedou. Uklízení po večeři nebo kolaudačním večírku je mnohem jednodušší, když máte připraveny ty správné prostředky. Pořiďte si do svého domácího úklidového vybavení L.O.C.™ Víceúčelový čisticí prostředek na všechny povrchy, L.O.C. Čisticí prostředek na sklo a DISH DROPS™ Koncentrovaný přípravek na mytí nádobí.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím