Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY
© Getty Images

Vpusťte domů jaro

Péče o domácnost

Ukliďte nepořádek a nablýskejte svůj domov s pomocí nové exkluzivní kolekce čisticích přípravků.

V dubnu konečně můžeme začít doufat, že zima opravdu skončila, a tuto změnu ročního období obvykle oslavíme jarním úklidem. Co Vám tedy brání letos? Jestli Vám ve veselém úklidu překáží příliš mnoho zbytečností, kvůli kterým se nedostanete k povrchům a místům, které je třeba vyleštit, pak se nejdříve zbavte veškerého nepořádku!

Čeho se zbavit?

© Jamie Grill / getty Images

Rozhlédněte se po celém bytě, pokoj po pokoji. Vidíte něco, co již nepotřebujete? Možná mají Vaše děti ve skříni svetry, ze kterých do příští zimy vyrostou. I ze svých skříní odstraňte oblečení, které už nebudete nosit, protože se v něm již třeba necítíte dobře nebo Vám nesluší jeho barva.

V obývacím pokoji a v kuchyni se zbavte okoukaných dekorací či zastaralého servisu. A opravdu potřebujete všechna svá stará DVD?

Co by se mohlo hodit ostatním?

© istockphoto

Takto postupujte v celém domě. Osvoboďte se od věcí, které již nevyhovují životnímu stylu a zájmům Vaší rodiny nebo interiéru, který chcete mít kolem sebe. Zbavte se všeho, co můžete věnovat svým známým nebo charitativním organizacím. Nezapomínejte, že i nepotřebnými věcmi můžete udělat radost někomu dalšímu. Že se Vám nelíbí váza nebo kniha, neznamená, že si je neoblíbí někdo jiný. Rozbité plastové hračky nebo staré noviny můžete také recyklovat.

Co to tak krásně voní?

Jakmile si doma uvolníte místo, určitě si všimnete, že je Váš byt prosvětlenější. V dubnu již sluneční svit odhalí, kam je třeba se při otírání prachu, otisků prstů a klasických domácích nečistot intenzivně zaměřit. Naštěstí jsme pro Vás připravili limitovanou Kolekci AMWAY HOME™ Mandarin Petal* , která Vám práci usnadní.

© Shutterstock

V balíčku naleznete tři přípravky s neodolatelnou vůní mandarinkových lístků v působivé kvalitě, kterou se chlubí i ostatní výrobky AMWAY HOME. L.O.C.™ Čisticí prostředek na sklo obsahuje bezpečné rostlinné složky, takže je vhodný i pro rodiny. Je ideální na obrazovky, zrcadla a stoly se skleněnou deskou i na okna. Přípravek sklo rozzáří a nezanechává šmouhy.

Osvěžte svůj nejlepší porcelánový servis a namočte jej do neodolatelně voňavých bublinek! Druhým výrobkem z kolekce je DISH DROPS™ Koncentrovaný přípravek na mytí nádobí. Díky vysoké koncentraci jej stačí použít maličko. 84 % složek je získáno z rostlin, takže je šetrný nejen k Vaší peněžence, ale i k životnímu prostředí. Díky stabilní hodnotě pH zůstanou navíc používané houbičky a utěrky déle svěží.

Značka pracích prostředků SA8™ do kolekce věnovala Fabric Refresher. Po mandarinkových lístcích tak nyní bude vonět i Vaše měkké čalounění!

*Limitovaná kolekce, do vyprodání zásob

Související obsah

Svěží vzduch bez zbytkových chemikálií

Péče o domácnost

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím