Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

DISH DROPS – Vaše tajná zbraň!

Péče o domácnost

Zjistěte více o výhodách výrobků AMWAY HOME Péče o nádobí.

Barva listí se možná začíná měnit, to ale neznamená, že byste se neměli s rodinou a přáteli sejít a vychutnat si grilování v přírodě. Už na začátku grilování se můžete začít usmívat, protože víte, že s veškerou mastnotou a zaschlým jídlem Vám pomohou výrobky DISH DROPS™.

Jak pomáhají

Tyto vysoce účinné výrobky jsou účinné proti nečistotám a jemné k pleti. Jakmile začnete používat DISH DROPS Koncentrovaný přípravek na mytí nádobí, všimnete si, jak moc se od ostatních liší. Jedna nebo dvě kapky zanechají Vaše nádobí třpytivě čisté a voňavé po citrusových plodech. Šetrnost výrobku k pleti zvyšuje spolupráce čtyřnásobně patentovaných čisticích složek získaných z výtažku z listů shiso, aloe vera, alpha hydroxy kyseliny a kokosu. Více než 84 % aktivních složek této vysoce koncentrované tekutiny pochází z přírodních zdrojů. DISH DROPS Koncentrovaný přípravek na mytí nádobí lze dokonce používat při mytí ve studené vodě. A věděli jste, že tento výrobek získal patent za své speciální složení zlepšující rozpustnost, účinnost ve tvrdé vodě a pěnění a za podporu zdraví a ochrany pleti před poškozením způsobeným povrchově aktivními látkami?

Ale to není vše!

K usnadnění práce je DISH DROPS Prášek do automatických myček nádobí dodáván v kompaktní krabici, která se snadno skladuje. DISH DROPS Tablety do myčky na nádobí obsahují osm základních mycích prvků* a jsou nyní k dispozici v obalu, který se rozpouští ve vodě již při 40 °C. Použití je jednoduché – stačí jedna tableta. Ani jeden z výrobků neobsahuje fosfáty či perboritany a jejich složení aktivovaného kyslíku a dvou enzymů pomáhá odstraňovat skvrny a povlak způsobený tvrdou vodou.

Pomocník při mytí nádobí

Dalším zajímavým výrobkem nabízeným zákazníkům je DISH DROPS SCRUB BUDS™ Nerezové drátěnky. Vysoce kvalitní nerezová vlákna jsou nejen trvanlivá, ale i odolná vůči rezivění. Drátěnky jsou robustní a opakovaně použitelné, vydrží dvakrát déle než běžné nerezové čisticí houbičky a čtyřikrát déle než ocelové drátěnky. Protože se DISH DROPS SCRUB BUDS Nerezové drátěnky snadno omývají a můžete je čistit i v myčce, nezachycují se v nich pachy tak rychle jako v obyčejných drátěnkách. Naše nerezové drátěnky jsou opravdu všestranné. Jsou natolik jemné, že s nimi lze čistit sklo, ale zároveň jsou dostatečně pevné k odstranění koroze a nečistot z kovových předmětů, například právě z grilu.

*Čisticí prostředek, podpora vymývání, sůl, čisticí prostředek pro myčky, ochrana skla, ochrana stříbra, rozpouštědlo ztvrdlého jídla, leštidlo nerezové oceli.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím