Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Koncentrované tablety do myčky na nádobí

Péče o domácnost

Proč mytí nádobí po společenské akci nemusí být nepříjemná povinnost.

Uspořádat doma večírek je znamenitý způsob, jak získat nové zákazníky a budovat obchodní vztahy. Může se Vám opravdu vyplatit! Když ale odejde poslední host a Vy musíte čelit hromadám nádobí, i jen pouhá myšlenka na všechno to drhnutí z Vás může úplně vysát energii. Přečtěte si naše užitečné rady, které Vám usnadní práci a ušetří energii do podnikání!

Nechte práci na myčce

Než půjdete spát, nejspíše budete chtít většinu nepořádku uklidit nebo alespoň do myčky naskládat první várku sklenic a talířů, aby pracovala, zatímco Vy odpočíváte. DISH DROPS™ Tablety do myčky na nádobí nabízí speciálně vyvinuté složení, které brání vzniku povlaku na nádobí a odstraňuje všechny stopy zaschlého jídla. Tablety nyní obsahují také vyšší podíl rostlinných složek a díky novým vylepšením jsou ještě účinnější ve tvrdé vodě a proti skvrnám bílkovinného původu.

Nejste sami

Nemáte myčku? Nevadí, mytí nádobí ani tak nemusí být nepříjemnou povinností. Nejdůležitější je nebýt příliš hrdý a požádat o pomoc ostatní! Zapojte do úklidu děti, rády Vám pomohou. K očistě křehkých sklenic, odstranění zaschlého jídla i zatvrdlých nečistot na grilu použijte DISH DROPS Koncentrovaný přípravek na mytí nádobí a DISH DROPS SCRUB BUDS™ Nerezové drátěnky. Můžete si být jisti, že nic nepoškrábou ani nepoškodí.

Silnější než skvrny

I pokud se Vaši hosté chovají velice spořádaně, nehody se stávají a skvrny se mohou objevit i na Vašem oblíbeném ubruse. SA8™ Tri-Zyme™ Přípravek pro přednamáčení skvrn a posílení účinku pracích prostředků je mocná zbraň spojující v sobě tři enzymy, které jemně odstraňují skvrny a fleky. Bojujete s odolnými mastnými skvrnami? Dobrých výsledků dosáhnete s SA8 Premium Koncentrovaným pracím práškem.

Vítězství nad mastnotou

Vaříte-li lahodné jídlo, nevyhnete se mastným cákancům. Při úklidu ale stačí jen na troubu nebo gril speciálním kartáčem, který je součástí balení, nanést AMWAY™ Čisticí přípravek na trouby a nechat jej 30 minut působit. Když pak jemný gel setřete hadříkem, uvidíte, že změklé zbytky jídla není třeba vůbec drhnout.

Svěží jako horský vánek

Jakmile se vše vrátí do normálu, zbavte se převládajících zápachů z vaření a znovu svůj domov příjemně rozvoňte s pomocí AMWAY HOME™ Green Meadows Koncentrovaného osvěžovače vzduchu a neutralizátoru zápachu. Díky koncentrovanému složení bude stačit jediné krátké stříknutí.

Související obsah

Stylová výzdoba Vašich stěn

Péče o domácnost

více

Účinný a ekologický výrobek, který se nerozsype

Péče o domácnost

více

Viditelný rozdíl

Péče o domácnost

více

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím