Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Účinný a ekologický výrobek, který se nerozsype

Péče o domácnost

SA8™ Tekutý koncentrovaný prací prostředek nové generace je vysoce účinný a zároveň šetrný k Vám i životnímu prostředí.

Společnost Amway má více než 50 let zkušeností s výrobou kvalitních a vysoce účinných přípravků pro domácnost, které jsou bezpečné pro rodiny, domácnosti i životní prostředí. Každý nový výrobek překonává výrobek předchozí a využívá nejmodernější vědecké poznatky z oblasti pracích prostředků. Poskytuje tak stávajícím i novým zákazníkům nástroje potřebné ke každodennímu úklidu domova.

Nový SA8TM Tekutý koncentrovaný prací prostředek přináší ještě lepší čisticí účinnost a využívá dvojí působení enzymů, které začnou okamžitě rozpouštět i ty nejodolnější skvrny. Jeho účinné složení o tkaniny pečuje, a barvy proto zůstanou neodolatelné. Navíc obsahuje přírodní změkčovače, které oblečení zanechají hedvábně jemné. Nejnovější videoklip značky SA8 TM naleznete zde !

Díky koncentrovanému systému Bioquest FormulaTM je každodenní praní s SA8TM Tekutým koncentrovaným pracím prostředkem ještě efektivnější, takže ušetříte vodu, energii, úsilí a snížíte množství odpadních látek. Nejnovější údaje společnosti Amway ukazují, že stále více lidí přechází na tekuté prací prostředky. Ve srovnání s pracími prostředky v podobě prášku se totiž snadněji používají a nehrozí jejich rozsypání. Díky koncentrovanému složení je i malé množství výrobku velice účinné, takže za své peníze získáte úžasnou hodnotu.

1. Normální balení (1,5 litru) 2. Velké balení (4 litry)


SA8 Tekutý koncentrovaný prací prostředek se rychle rozpouští a zcela se vymývá za jakýchkoli teplot, dokonce i ve studené vodě. Nezanechává tedy žádné usazeniny, které by mohly dráždit pleť.

I přes svou výjimečnou účinnost zůstává SA8 Tekutý koncentrovaný prací prostředek šetrný k životnímu prostředí. Systém Bioquest Formula využívá vysoce aktivní přírodní složky, díky kterým dosahuje při čištění mimořádných výsledků, aniž by škodil životnímu prostředí.

Přinášíme Vám péči o tkaniny nové generace! Nový SA8 Tekutý koncentrovaný prací prostředek nabízí účinné odstraňování skvrn, úžasnou hodnotu a šetrnost k životnímu prostředí!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím