Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Nejnovější vylepšení

Péče o domácnost

eSpring Zařízení na úpravu pitné vody slaví velké úspěchy a je nyní ještě lepší.

Čirá hydratace

Stále více lidí si uvědomuje nutnost pít každý den dostatek vody. Voda našemu tělu pomáhá mimo jiné očistit se od toxinů, pročišťovat mozek a lubrikovat klouby. Ne každému se ale zamlouvá představa, že by měl pít vodu z kohoutku, která může obsahovat usazeniny a kontaminanty nebo mít nepříjemnou vůni a chuť. Nakupováním spousty vody v plastových lahvích zase zvyšujeme množství odpadu, který vyprodukujeme, čímž z dlouhodobého hlediska škodíme životnímu prostředí.

Všechny tyto obavy naštěstí řeší eSpring™ Zařízení na úpravu pitné vody. Technici a vědci společnosti Amway, kteří zařízení eSpring vyvíjí, zkoumají technologii úpravy pitné vody již více než 20 let. Společně vytvořili systém, který spotřebiteli umožňuje získat přístup k vodě v její nejčistší formě, a to přímo z kohoutku.

S pomocí dvoufázového filtrování vody prostřednictvím uhlíkového filtru patentovaného v USA a vysoce účinné ultrafialové lampy odstraňuje zařízení více než 140 možných kontaminantů včetně virů a bakterií. Další dobrou zprávou je, že zdraví prospěšné minerální látky jako vápník či fluorid se dostanou do Vaší sklenice, protože je zařízení eSpring rozpozná a neodfiltruje.

Nový moderní kohoutek

Společnost Amway se neustále snaží eSpring Zařízení na úpravu pitné vody vylepšovat. Roční globální prodeje tohoto zařízení překonávají podobné výrobky, což znamená, že výrobek je stále populárnější a naši zákazníci jsou spokojení.

Nejnovějším vylepšením tohoto moderního domácího zařízení je nový přídavný kohoutek. Bude se mnohem pohodlněji používat všem členům Vaší rodiny! Nový ergonomický kohoutek ve tvaru slzy a s logem eSpring Vám umožní zařízení snadno zapínat a vypínat. Nový chromovaný kohoutek eSpring s modernějším designem se určitě bude líbit ještě většímu počtu zákazníků, protože se hodí do každé kuchyně.

Nabízíme Vám čistou vodu z kohoutku zajištěnou nejmodernějším zařízením, které se nejen snadno používá, ale je také ozdobou každé kuchyně.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím