Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Viditelný rozdíl

Péče o domácnost

Oslavte nejnovější přírůstek do naší úžasné řady péče o prádlo.

Vánoční období je k prvnímu vyzkoušení SA8TM Black Koncentrovaného pracího prostředku na tmavé prádlo ideální. V této době budete totiž nosit zejména oblečení v nádherných, výrazných, tmavých barvách – tmavě červené, tmavě modré a samozřejmě klasické černé a tmavě šedé. Díky novému tekutému výrobku, který nezanechává žádné bílé usazeniny, budou tkaniny Vašich oděvů luxusně měkké. Navíc nehrozí, že by se Vám ještě někdy rozsypal prášek!

Aby tmavé oblečení vypadalo déle jako nové

Phil Sliva, hlavní výzkumný pracovník společnosti Amway společně se svým týmem vyvinul pokročilou čisticí technologii, která nejenže uchovává vzhled tmavých bavlněných látek, ale dokáže dokonce zlepšit vzhled oděvů, které již byly viditelně poškozeny jinými pracími přípravky.

Průlomové složení výrobku využívá celulózu, enzym odstraňující drobná vlákna, která se na bavlněných látkách shlukují při běžném praní v pračce. „Tento enzym v molekulách bavlny rozbíjí určité vazby, aniž by poškozoval nebo oslaboval samotnou látku,” vysvětluje Phil Sliva. „Dojde tak k odstranění huňatých ‚žmolků‘, které se na bavlněných látkách tvoří, a kvůli kterým pak oblečení vypadá neupraveně a nevýrazně.“

Nové koncentrované tekuté složení

SA8 Black Koncentrovaný prací prostředek na tmavé prádlo obsahuje technologii BIOQUEST FORMULATM, která chrání Vaši rodinu i životní prostředí – výrobek je dermatologicky testovaný i biologicky rozložitelný. Navíc je koncentrovaný, takže do každé prací dávky jej stačí přidat mnohem méně. Každičká účinná kapka výrobku podtrhne barvy Vašeho oblečení – a za přijatelnou cenu! Jediný litr výrobku totiž vydrží až na 33 praní.

Více informací o tomto fantastickém výrobku a jeho skvělých výsledcích naleznete na internetových stránkách společnosti Amway !

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím