Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Svěží vzduch bez zbytkových chemikálií

Péče o domácnost

AMWAY HOME na trh uvádí Green Meadows Koncentrovaný osvěžovač vzduchu a neutralizátor zápachu v novém obalu.

Zbavte se nepříjemného zápachu s pomocí AMWAY HOMETM Green Meadows Koncentrovaného osvěžovače vzduchu a neutralizátoru zápachu. Výrobek byl na trh poprvé uveden před čtyřmi lety a nyní přichází ve vylepšeném designu a moderním značkovém balení.

AMWAY HOME Green Meadows je však víc než jen obyčejný osvěžovač vzduchu. Používá totiž speciální složení s technologií NEUTRALODOR, která pachy nepřekrývá, ale účinně neutralizuje.

Tento vysoce efektivní výrobek lze zakoupit v 150ml balení, které vydrží velice dlouhou dobu. Díky koncentrovanému složení je totiž i jedno krátké stříknutí velice účinné! Stačí proto jen stisknout rozprašovač a Vaše kuchyň či koupelna se rozvoní jako svěží alpská louka. Green Meadows Koncentrovaný osvěžovač vzduchu a neutralizátor zápachu se zcela vypařuje a nezanechává na površích žádné rosolovité usazeniny. Nemusíte se obávat, že by se dostal do odtoku, a tím i do vodní soustavy.

Green Meadows Koncentrovaný osvěžovač vzduchu a neutralizátor zápachu samozřejmě splňuje ekologické požadavky společnosti Amway – obsahuje například udržitelné složky, jako je etanol získávaný při fermentaci zrn či vůně z přírodních esenciálních olejů.

Rady k prodeji

Tento výrobek rozšiřuje jak škálu přípravků pro úklid domácnosti, tak řadu výrobků značky AMWAY HOME. Poté, co jej představíte potenciálním zákazníkům, zaměřte se na jeho klíčové přednosti:

  1. Je šetrný k životnímu prostředí.

  2. Složky jsou biologicky rozložitelné.

  3. Složení je koncentrované a vysoce účinné.

  4. Výrobek zápach nepřekrývá, ale odstraňuje.

Rada ke křížovému prodeji

Výrobek samotný i jeho elegantní nový design jsou skvělým přírůstkem do portfolia řady výrobků AMWAY HOME, do které patří také:

  1. L.O.C.TM Víceúčelový čisticí prostředek

  2. L.O.C. Čisticí prostředek pro koupelny

  3. Čisticí prostředek na toalety

  4. L.O.C. Čisticí prostředek na sklo

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím