Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Význam čísel

Domácnost

Povšimněte si nových objednávkových čísel výrobků péče o domácnost.

Doprava správných výrobků od společnosti Amway k tomu správnému VPA je zásadní logistický úkol, jehož součástí je rozsáhlé plánování, výroba a přeprava. Belgické město Mouscron se před nedávnem stalo centrem výroby vybraných tekutých výrobků péče o domácnost pro potřeby celé Evropy. Tento proces vedl k několika významným změnám, takže bylo třeba pozměnit některá objednávková čísla.

Péče o domácnost – změny objednávkových čísel

Přemístění výrobního závodu znamená, že společnost Amway nyní v Evropě vyrábí celkem deset výrobků. U šesti z nich – a to je velice důležité – bylo minulý rok změněno objednávkové číslo.

Rádi bychom proto využili této příležitosti a připomenuli našim čtenářům, kterých přípravků se tato změna týká. Vytvořili jsme tedy seznam příslušných deseti výrobků péče o domácnost vyráběných v Mouscronu a zvýraznili ty s novými objednávkovými čísly:

Výrobek:Obj. č.
SA8™ Delicate Jemný tekutý prací prostředek
Velikost: 1 litr110479
DISH DROPS™ Koncentrovaný přípravek na mytí nádobí
Velikost: 1 litr110488
L.O.C.™ Víceúčelový čisticí prostředek
Velikost: 1 litr0001
AMWAY™ Čisticí přípravek na trouby
Velikost: 500 ml0014
ZOOM™ Koncentrovaný čisticí prostředek Velikost: 1 litr 117074 NOVÉ!
AMWAY Autošampon Velikost: 1 litr 117075 NOVÉ!
L.O.C. Čisticí prostředek pro koupelny
Velikost: 500 ml 117078 NOVÉ!
L.O.C Kuchyňský čisticí prostředek
Velikost: 500 ml 117079 NOVÉ!
L.O.C. Čisticí prostředek na sklo
Velikost: 500 ml 117080 NOVÉ!
L.O.C. Čisticí prostředek na sprchové kouty Velikost: 500 ml 117081 NOVÉ!


Těchto šest nových objednávkových čísel si zapamatujte, protože stará již nebudou v objednávkovém systému fungovat. Nezapomeňte také informovat své zákazníky. Berte na vědomí, že v Katalogu výrobků Amway, cenících a na internetových stránkách naší společnosti jsou již uvedena pouze nová objednávková čísla. Až skončíte, můžete se posadit a odpočívat s vědomím, že nový výrobní závod v Mouscronu se postará o zbytek: Vaše další objednávka výrobků péče o domácnost se k Vám dostane tak rychle, jak je to jen možné.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím