Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Jak prát dětské prádlo

Domácnost

Pohodlí pro dítě, klid v duši pro maminku a tatínka

Kdo by to byl řekl, že tak roztomilý drobeček dokáže za krátkou dobu vyprodukovat tolik špinavého prádla? Každý rodič ví, jak rychle se může hromada dupaček umazaných od jídla rozrůst, když jsou děti prostě dětmi. To znamená, že dětské oblečení se pere… pořád dokola.

Záleží tedy na tom, jaké prací prostředky k odstranění odolných skvrn používáme. Agresivní chemické látky obsažené v některých z nich mohou dráždit citlivou pokožku Vašeho dítěte a způsobovat zarudnutí či dokonce svědění. Společnost Amway nabízí naštěstí prací prostředek speciálně vyvinutý pro děti, který je šetrný k jejich citlivé pokožce a zároveň účinně odstraňuje skvrny.

Proč je třeba dětské pokožce věnovat zvýšenou pozornost?

Pokožka kojenců je velmi citlivá a asi o 30 % tenčí než pokožka dospělých. Dokud nedosáhnou batolecího věku, nedokáže si jejich pokožka udržet správnou úroveň hydratace tak jako pokožka dospělých. Proto jsou kojenci citliví na vlivy okolního prostředí, jako je suché klima, vítr, mýdlo a bezprostřední kontakt s oblečením a plenami. Tyto dráždivé látky mohou dítěti způsobit vyrážku a celkové nepohodlí.

Některé děti jsou ještě citlivější než jiné a špatně snášejí barviva, vůně a prací prostředky. Proto jsou výrobky pro péči o dětskou pokožku, jako jsou šampony a pleťová mléka, obvykle velmi jemné a bez parfemace.

Příprava oblečení pro dítě

Abyste snížili riziko podráždění pokožky svého dítěte, je třeba zvážit několik věcí.

Za prvé, nově zakoupené oblečení nebo přikrývky je dobré ještě předtím, než je dítěti dáte, vyprat. Než se takové oblečení dostalo do Vaší nákupní tašky, urazilo kus cesty. Taková pyžámka ležela dost možná nějakou dobu v továrně, v balíku ve skladu nebo v regálu v obchodě a pravděpodobně se v nich hromadily bakterie a chemikálie.

Praním nového oblečení se také vyplavuje přebytečné barvivo ze syntetických vláken. Přebytečná barviva mohou u lidí s citlivou pokožkou, zejména u dětí, které mají už tak jemnou pokožku, vyvolat alergickou reakci.

Ať už daný kousek perete poprvé, nebo se z něho pokoušíte odstranit skvrny, používejte vždy prací prostředek vhodný pro citlivou pokožku.

Doporučujeme SA8™ Baby Tekutý koncentrovaný prací prostředek se změkčujícím účinkem z řady Amway Home™ . Tento tekutý prací prostředek neobsahuje fosfáty, chlór, EDTA, NTA, NPE, odstraňuje skvrny a zanechává tkaniny příjemně měkké. Dokonce ho doporučují dětští lékaři pro citlivou pokožku.

Je dobrý pro děti i pro Vás!

Patentované složení BIOQUEST neobsahuje barviva, chlor, fosfáty ani optické zjasňovače. Obsahuje mimo jiné aloe vera, přírodní prostředek na ošetření pokožky, který je známým svými hydratačními účinky.

Tento prací prostředek získal také osvědčení programu U.S. EPA Safer Choice, což znamená, že obsahuje složky s pozitivnějšími vlastnostmi pro lidské zdraví a životní prostředí než běžné výrobky stejného typu.

Bonus: Tento prací prostředek není vhodný jen na dětské oblečení – je dostatečně účinný i na oblečení pro dospělé. Pokud je dostatečně jemný pro pokožku Vašeho dítěte, je dostatečně jemný i pro Vás.

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím