Oblíbené (0) 0 Oblíbené

Váš seznam oblíbených položek je prázdný!

Děkujeme vám! Vaše nákupní seznam položky byly přesměrovány do obchodu online.

ZAMĚŘENO NA VAŠE ÚSPĚCHY

Překvapivé způsoby využití iCook Woku

Domácnost

Gurmáni a milovníci woků, radujte se! iCook Wok se může stát Vaším novým pomocníkem pro 11 různých způsobů přípravy jídel

Co se Vám vybaví, když vidíte wok? Samozřejmě restování. Rychlé a jednoduché jídlo prakticky z jakýchkoli surovin, které máte zrovna po ruce. Pokud jde o restované pokrmy, Váš iCook Wok Vám jistě přijde vhod a ušetří čas i námahu. Lze ale toto báječné kuchyňské náčiní využít jen takto?

Odpověď zní: ne.

11 překvapivých způsobu využití iCook Woku

Pečení na pánvi

Pro větší nenaporcované kusy masa použijte nízkou stálou teplotu bez přidání tuku či oleje. iCook Wok je ideálním pomocníkem pro pečení při nízkých teplotách, protože díky funkci Vitalok zachovává v jídle vitaminy.

Použijte svůj iCook Wok k opečení chutných mexických závitků plněných kuřecím masem, cibulí a paprikou .

Pošírování

Ve woku? Jistě, proč ne? Pokud na pošírování potřebujete trochu víc místa, ideálním řešením může být Váš iCook Wok. Naplňte wok vodou, přiveďte ji k varu na silném plameni a poté teplotu stáhněte na střední. Udržujte lehké probublávání po dobu minimálně 15 minut.

Orestování s následným podušením

Vaření v iCook Woku Vám nabízí optimální flexibilitu při regulaci teploty, takže pokud potřebujete zpomalit a orestovat a podusit svůj pokrm, je iCook Wok připraven, kdykoli budete chtít. To se týká i pozdějšího přidávání surovin do omáčky, kterou můžete dál dusit podle svých představ, aniž byste ohrozili svou dosavadní práci.

Pečení

Možná se zdá, že tento způsob vaření Váš wok nezvládne, ale je to specialita značky iCook. Ve woku můžete opéct ořechy či zeleninu. Odnímatelná mřížka poslouží jako platforma, poklička pak zachytí teplo a rozprostře ho rovnoměrně do všech směrů podobně jako trouba. Díky tomu uchová iCook Wok chutě a zdraví prospěšné látky v pokrmu tak, jak to žádná trouba nedokáže. Další přísady mohou být pod mřížkou, takže se vše vaří najednou.

Fritování

iCook Wok se dobře hodí pro fritování ve velkém množství oleje i pro zdravější alternativu fritování s menším množstvím tuku. Tvar pánve se dokonale hodí k co nejpřesnějšímu odměření množství použitého tuku.

Chcete připravit chutný předkrm? Použijte iCook Wok k usmažení zdravých lilkových rolek s bylinkami a sýrovým krémem .

Mírný var

Další metodou, která vyžaduje dobrou regulaci teploty, je mírný var. Tato metoda je vhodná pro přípravu guláše, chilli nebo dokonce polévek. Téměř každou omáčku, kterou budete připravovat, musíte krátce povařit na mírném ohni – a tato schopnost je pro iCook Wok druhou přirozeností.

Dušení

Dušení je v podstatě mírný var po delší dobu bez předchozího smažení nebo pečení. Myslíte si, že by se Váš iCook Wok mohl nudit? Zamyslete se a pusťte se do dušení!

Vaření a předváření

Teď když už víte, že iCook Wok umí péct, pošírovat a dusit, Vás jistě nepřekvapí, že v něm dokážete také vařit a předvářet. Jednoduše udržujte ve woku stálou teplotu, dokud se v tekutině nezačnou vytvářet bublinky. Sedmivrstvá konstrukce iCook Woku zajišťuje, že se jídlo nepřichytí ke dnu pánve ani nepřipálí. Wok však nevystavujte vysoké teplotě, aby nedošlo k jeho poškození.

Vyzkoušejte tento způsob vaření, až budete připravovat lahodný pákistánský baklažán s jogurtovou omáčkou .

Vaření v páře

V neposlední řadě může iCook Wok sloužit jako pařák. Tento způsob vaření se nejlépe provádí za pomoci odnímatelné mřížky a poklice, podobně jako u pečení, pouze s vroucí vodou na dně pánve.

Nechali jste se inspirovat? Podívejte se na tyto lahodné recepty a pusťte se do vaření s pánví iCook Wok!

Abychom Vám mohli na našich internetových stránkách nabídnout co nejlepší uživatelský zážitek, používáme soubory cookies. Tyto soubory se ukládají do Vašeho prohlížeče a většina internetových stránek je používá k tomu, aby Vám uživatelský zážitek přizpůsobila na míru.

Budete-li naše internetové stránky i nadále používat, aniž byste změnili nastavení, souhlasíte s využíváním souborů cookies.

Rozumím